Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNeusnětě na vavřínech, i když se vám spousta věcí daří, pořád je na čem pracovat. Pokud se chystáte o víkendu slavit (ať už vaše narozeniny, nebo jinou příležitost), snažte se vyhýbat tvrdému alkoholu, zatemnil by vám mozek a mohla byste mluvit i o věcech, které jsou vaším dlouhodobým tajemstvím a rozhodně jste neměla v úmyslu je troubit do světa. Ale znáte to, alkohol rozvazuje jazyk. Tak pozor na něj!


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeVe vašem blízkém okolí se pohybuje osoba, která je pro vás velkou inspirací. Nesnažte se ji ale bezhlavě napodobovat nebo kopírovat se vším všudy, protože to už byste přece nebyla vy! Jistě, můžete si vzít příklad v některých věcech, ale jinak zůstaňte sama sebou, tak vás mají všichni rádi, i s vašimi drobnými nedostatky a chybami. Ostatně - nikdo není dokonalý, ani ten váš idol. :) Zlobí-li vás zažívání, zkuste pročistit organismus pomocí přírodních ovocných nebo bylinných šťáv - žádná chemie, ale to vy znáte. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Nebuďte malicherné a rozhodně se nepouštějte do zbytečných hádek kvůli maličkostem, které můžete klidně přejít bez mrknutí oka. Vždyť vy sama nejlépe víte, co je důležité. Ano, samozřejmě, občas nás některé detaily zamrzí a rády bychom s nimi něco udělaly, ale na druhou stranu: Stojí vám to za ty komplikace, nepohodu a konflikty? Stůjte radši nohama na zemi a nezapomeňte, že většinou je to ten moudřejší, kdo ustoupí.

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeJste konečně plné energie a optimismu, přicházející jaro přidalo spoustu sil, které vám v zimě chyběly. Dávejte si ale pozor na zbrklost, a to zejména v práci, a také na všetečné poznámky, které by někomu nemusely být po chuti a dotyčný/á by vám to mohl/a brzy vrátit i s úroky. Zkrátka myslete trochu na brzdy, kroťte své emoce, a všechno bude v pořádku. O víkendu vyrazte do přírody a natrhejte si první jarní bylinky. Budou se ještě hodit.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeDávejte si pozor na čas, milé Lvice. Většinou nemáte s nedochvilností problémy, ale najednou jako by se vám vybila baterka v hodinkách a vy se nemůžete zorientovat. Neprošvihněte důležité schůzky a raději choďte všude o pár minut dříve. Pokud vás zlobí zdraví a máte pocit, že vaše imunita je oslabená, zkuste si uvařit čaj z kopřivy, která čistí krev. Teď na jaře jí bude všude plno!


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeJste zvyklá si dělat vše po svém a svá rozhodnutí promýšlíte dlouho. Většinou se ale nenecháte ovlivnit naprosto nikým a ničím, což může být na jednu stranu dobře, ale ne vždy je moudré spoléhat pouze na vlastní úsudek, který není zcela objektivní. Zkuste se přemoci a požádejte o názor někoho, o kom víte, že se v dané problematice orientuje. Možná budete překvapena, jaké obzory se vám otevřou.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeZdá se, že vaše nervy nebudou v příštích dnech v té nejlepší kondici, což pocítíte zejména v práci, kde vám někteří kolegové pěkně pohnou žlučí, a možná vás celkově prostě vůbec nic nebude bavit. Nezoufejte, bude lépe, jen se momentálně snažte aspoň trochu kamuflovat své rozpoložení, aby si ho nevšimli nadřízení, které by vaše nechuť mohla rozčílit, nebo vaši blízcí - těm by to mohlo být líto.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePráce kvapná - málo platná. Toto úsloví si v příštích dnech tak říkajíc zapište za uši, milé Štírky, a vzpomeňte na něj kdykoli, kdy budete mít nutkání mít něco honem za sebou. Je téměř jisté, že byste se musela k onomu úkolu znovu vrátit, a jak víte, opravovat něco je často daleko složitější než dělat to od začátku... Schází-li vám energie, nebuďte na sebe tak přísná a upusťte od přísných jarních dietních opatření - dopřejte si nějakou oblíbenou sladkost, uvidíte, jak se vám zlepší nálada.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeOvládne vás lenost či přímo nechuť k jakékoli práci, což je u vás věc nevídaná, ale vy sami asi nejlépe znáte příčinu tohoto momentálního rozpoložení. Přesto - nedá se nic dělat, milé Střelkyně, v životě je často potřeba se přemoci, a pokud chcete, aby vám na účtu přistály peníze, je potřeba vykazovat činnost. :) Nebojte se, nezůstane to takto napořád, ale chcete-li si například užít pořádnou letní dovolenou, musíte si na ni prostě teď vydělat.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopePřipravte se na to, že se setkáte s něčím nevídaným - práce vám nejspíš nepůjde tak od ruky jako obvykle, což vás zaskočí, ale nenechte se ničím zviklat ve svém obvyklém úsilí, každý den prostě není posvícení. Co se týká pracovních záležitostí, jste na správné cestě, nemusíte se obávat, a případné překážky jsou naprosto normální. Doma naopak půjde vše jako na drátkách, což vám jistě spraví náladu. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeŽivot je změna, a tu vy máte rádi. Stereotyp vás ubíjí, proto pokud máte pocit, že už delší dobu přešlapujete na místě, naordinujte si cokoli, co vás z všednodennosti vytrhne. Ať už to bude dovolená, kurz vaření nebo návštěva kadeřníka. Někdy stačí maličkost. Hlavně že načerpáte novou energii a vaše okolí ocení, že se zbavíte poněkud morousovitého výrazu, který se usadil na vaší tváři.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeSvoji schopnost propojit se s přírodou lépe než kterékoli jiné znamení vnímejte jako svoji velkou výhodu. To, co ostatní dlouze objevují, vám je přirozeně dáno. Máte tedy náskok, kterého byste měla využít, zvláště teď, na jaře. Trápí-li někoho ve vašem okolí nachlazení či vážnější choroby, poraďte mu/jí, ať vyzkouší bylinky a jiné produkty Matky přírody. A vy sama, pokud se o vás pokoušejí splíny, vemte nohy na ramena a hurá ven, tam načerpáte nejvíce energie!

Reklama