Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeZvažujete-li větší investici, vše si dobře promyslete. Teď totiž není zrovna ta nejlepší doba na utrácení a hlavně ne na půjčky... vše konzultujte s vaším partnerem, bez jeho vědomí rozhodně nic nepodnikejte. Tato rada platí i mimo oblast financí. V těchto dnech nedělejte nic na vlastní pěst.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeBudete mít altruistickou náladu, máte sklon pustit si do života lidi, kteří toho budou zneužívat. Tak dobře zvažte, jestli je to rozumné. Ne každý, kdo se tváří, že potřebuje pomoc, ji opravdu potřebuje. Naučte se rozlišovat. Máte toho už tak dost na starosti.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeJste velmi netrpělivá. Tak tomu u vás bývá často a někdy je to i ku prospěchu věci, ale v těchto dnech se ovládněte a zkuste vyčkat, jak se situace vyvine. Možná to nedopadne úplně tak, jak jste předpokládala, ale špatné to taky nebude. Věřte v pozitivní zítřky.

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeČeká vás týden plný nových zkušeností. První přijde hned během dneška, nejpozději však o víkendu. Nestavte se ke všemu novému hned negativně, i když se vám bude zdát, že to není to pravé ořechové... dejte tomu šanci! Po víkendu se situace trochu zpomalí, ale stejně vás i v novém pracovním týdnu bude čekat spousta novinek.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePříštími dny proplujete bez problémů, a to zejména v práci. Nic vám nebude zatěžko a patrně pomůžete i svým kolegům, kteří vám budou vděční, a až to budete potřebovat, pomohou zase oni vám. Doma bude také klid, ale pro jistotu neotvírejte žádné třinácté komnaty. To, co jste si nechávala doteď pro sebe, nechť je stále vašim tajemstvím.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeProspěje vám změna! Ať už se jedná o drobnosti, nebo o věci zásadní, všechno nové, co neznáte, vás osvěží a okoření váš život. Nebojte se pustit do nových projektů. Toužíte-li po dítěti, je ideální čas se tomu začít s partnerem věnovat naplno. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNesýčkujte a neočekávejte to nejhorší. Právě naopak, je čas na optimismus, milé váhy! Čeká vás příjemný čas plný překvapení, které vám udělají radost. A pokud máte pocit, že sama se potěšíte nejlépe, vzhůru do toho. :) Kupte si něco pěkného na sebe, upečte si oblíbený koláč, ozdobte stůj jarními květinami... bude vám milo!


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeV těchto dnech se vašemu okolí budou hodit vaše výjimečné organizační schopnosti. Jak v práci, tak doma bude potřeba, abyste přiložili ruku k dílu. Vše se vám bude dařit, nic pro vás nebude problém a obdivné pohledy vás budou provázet od rána do večera. Jen z toho nezpychněte, milé Štírky, víte přece, čemu pýcha předchází... tak pozor, dívejte se pod nohy. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeBudete mít zvýšenou potřebu zábavy a veselí všeho druhu, což u vás není nic neobvyklého, ale dávejte si v těchto dnech pozor na přísun alkoholu, abyste to nepřehnala. I když si myslíte, že je všechno, jak má být, vaše okolí začíná mít obavy, jestli máte situaci pod kontrolou. Tak jim dokažte, že máte. :) V práci si dejte pozor, ať neztratíte důležité dokumenty, které vám byly svěřeny!

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeI když to tak nevypadá, mnoho situací ve vašem životě řešíte intuitivně. Tato vaše schopnost vycítit, co je v určitou chvíli nezbytné, vás nezklame ani tentokrát. Zpětně si i rozumově odůvodníte, proč jste musela jednat tak, jak jste jednala. Své jednání navíc umíte obhájit před kýmkoli, a to je důležité. Budete přesvědčivá!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePřipravte se na to, že ne všechno půjde tak, jak jste si naplánovala. Patrně se objeví komplikace, se kterými jste nepočítala. To se stává, rozhodně se z toho hned nemusíte hroutit, není to konec světa! Celkem rychle se vám podaří najít nové řešení, jediný háček bude v tom, že bude finančně náročnější, než jste čekala.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeJe čas odpustit staré křivdy! Přestaňte se trápit tím, co nemůžete změnit, dívejte se pokud možno do budoucna. Zažeňte negativní myšlenky, dopomůže vám k tomu pobyt na čerstvém vzduchu, v přírodě. I když to za okny vypadá jarně, oblečte se teple, jste náchylná k nachlazení.

 

Reklama