Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeV příštích dnech zažijete vášeň, o jaké se vám už dlouho nesnilo. Bylo by dobře, pokud se bude jednat o vášeň spojenou s tělesnými požitky, abyste ji nasměrovala na vašeho oficiálního partnera/manžela. Odpusťte si záletné choutky, všechno by prasklo! Pokud půjde o vášeň „nakupovací“ nebo gastronomickou, tam si meze neklaďte.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePodaří se vám vyřešit problém, který vám v posledních dnech nedal spát. Možná budete sama překvapená originalitou onoho řešení, jež vás napadne. Hlavně se jí nezalekněte a neuchylujte se k obvyklým řešením. Je čas na změnu!

 

 


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeZačněte se věnovat cizím jazykům, které nepatří právě mezi vaše prioriy, že máme pravdu? S výmluvou, že je k ničemu nepotřebujete a stačí vám bohatě vaše mateřština, v blízké budoucnosti daleko nedojdete. Proto se vrhněte do studia, dokud je čas. Nikdo neříká, že se musíte nudit nad učebnicí. Nejlepší je praxe!

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeUkončete radikálně všechno, co vás dlouhodobě trápí. Zvláště pak pokud se jedná o nevydařené a nevyvážené vztahy, nyní máte dost sil na to, abyste udělala ten jediný a důležitý řez a tak zvaně se od někoho odstříhla. Neváhejte a využijte toho, za pár dní už byste na to kuráž neměla a vaše trápení by pokračovalo.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNetahejte si práci domů! Tímto heslem se řiďte v následujících dnech, i když máte pocit, že nevíte, kde vám v kanceláři hlava stojí... váš partner už celou situaci dopodrobna zná a upřímně řečeno, nebaví ho probírat vaše pracovní záležitosti každý večer u jídla nebo u oblíbeného seriálu. S příchodem domů za sebou zavřete dveře i symbolicky a všechny útrapy nechte za nimi.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopePřesvědčíte se o tom, kdo je vaším skutečným přítelem/přítelkyní. Zřejmě vás zasáhne, že to není osoba, o které jste si to doteď myslela. Jak ale víte, nejlépe spolehnout se stejně můžete jen sama na sebe. A pak na lidi, kteří vám opravdu podají pomocnou ruku, ne jen o tom dlouze povídají, a pak skutek utek.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeJako by vám někdo sebral zbytky sebedůvěry, nebudete mít v příštích dnech náladu na nikoho jiného než na vašeho partnera, děti a nejbližší rodinu. Při kontaktu s lidmi, které dobře neznáte, budete nesvá a nebudete si věřit. Někdy je prostě bezpečí domova nejlepším lékem na všechno, však to dobře víte. Tak nikam neutíkejte. :)

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePokud vás něco dlouhodobě trápí a nezdá se vám, že by vám mohli pomoci vaši nejbližší, klidně vyhledejte pomoc odborníka. Není se za co stydět, právě naopak. Schopnost rozpoznat situaci, kdy potřebuji kvalifikovanou pomoc, mnoha lidem zachránila život nebo pověst. :)

 

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeŽhavý románek vás čeká, pokud vyrazíte na území, na kterém se moc často nepohybujete... Lákadlo přijde v podobě někoho, kdo se vám nabídne, že vám bude dělat společnost. :) Máte-li náladu, zahrajte si klidně na profesora Higginse a jeho žačku Lízu. Bude vás to bavit a erotické dusno vás na dlouho nabije energií.

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopePokud se z vašeho vztahu vytratila vášeň, neměla byste obviňovat pouze partnera, ale začněte sama u sebe. Kolik času věnujete tomu, abyste spolu vy dva byli sami a užili si jeden druhého? Nevymlouvejte se ani na malé děti nebo přílišné pracovní nasazení. Vždy se to dá nějak zařídit! Otázka je jiná. Jestli opravdu chcete?


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNebudete mít nouzi o různá pozvání do společnosti. Není divu, v tomto čase slavíte své narozeniny a všichni, kdo vás znají, vědí, že nejen že nezkazíte žádnou legraci, ale navíc jste ještě neobyčejně vtipná, a když je večírek zajímavý, zůstanete klidně až do rána. Jen to nepřežeňte s alkoholem, případné „okno“ by vás přišlo draho.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeKroky, které v těchto dnech podniknete, budou mít dlouhodobý vliv na vaši budoucnost, proto si vše dobře promyslete, ale neváhejte s realizací příliš dlouho... aby vám nakonec tak zvaně neujel vlak. V práci se kousněte do jazyka a v žádném případě nekritizujte šéfa, i když si budete myslet, že vás nemůže slyšet... i stěny mají uši. :)

 

Reklama