5a030d72b6497beran.jpgBeran

V práci vám to půjde od ruky, v pátek ale dokončete všechno, co musíte, abyste hned v pondělí nespadla do nepříjemného dohánění restů. To by vás zdrželo a znechutilo. O víkendu partnera nezahrnujte žádnými problémy, které se musí nutně vyřešit teď a hned. Snažte se o nekonfliktní atmosféru, prospěje i vám.59fb242135bedblobid0.jpgBýk

Jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá. To mějte na paměti při komunikaci s partnerem, který neprožívá zrovna lehké období. I když pro vás to také není jednoduché, snažte se nevyvolávat zbytečné konflikty a spíše, pokud vám to jenom trochu půjde, mu vyslovte podporu. Nepodbízejte se ale, ve všem zachovejte míru.59fb242176005blobid1.jpgBlíženci

Rozhodnutí, které jste zcela dobrovolně udělala v minulých dnech, nebylo úplně šťastné, což už sama pociťujete i v těchto dnech, a tento pocit se bude ještě zesilovat. Zvažte možnosti, jaké nyní máte. Nikdo vám hlavu neutrhne, pokud vezmete svá slova nebo činy zpět a omluvíte se. Každý může udělat chybu.59fb24218d430blobid2.jpgRak

Zřejmě vám dojde trpělivost s někým, kdo vám už hodně dlouho „pil krev“. Neberte si servítky a konečně řekněte svůj názor. Ostatně, jste v právu a na situaci nahlížíte daleko jasněji než onen „výtečník“. Můžete mu dát ještě poslední šanci, ale s výstrahou, že žádná další už opravdu, ale opravdu nebude.


blobid3.jpgLev

Nezdržujte se drobnostmi a řešte vše, co nesnese odkladu a hlavně, co má zásadní význam. Budete mít sklon zacházet do zbytečných detailů, ve kterých se ale budete ztrácet. Snažte se vidět všechno z nadhledu. A to i ty záležitosti, které se bezprostředně týkají vás samotných. Úlevu pocítíte při práci rukama. Jaká práce to bude, je na vás.


blobid4.jpgPanny

Začíná vám docházet, že jste si všechno sice velmi poctivě rozplánovala, ale jaksi jste zapomněla počítat s případnými „nepředvídatelnými“ událostmi. Musíte pochopit, že lidé nejsou stroje, a stane se, že občas někdo třeba onemocní... I vám se to může přihodit, proto se chraňte všemi možnými způsoby, a pokud možno se zdržujte mimo velké množství lidí.


blobid5.jpgVáhy

V práci vás to nebude tolik bavit, přesto bude potřeba, abyste zabrala. Zvládnete to s vypětím všech sil a o víkendu budete muset načerpat síly nové. Podaří se vám to zejména v kruhu nejužší rodiny, s partnerem, dětmi. Pokud je to možné, vyhněte se velkým rodinným oslavám a různým akcím typu firemní večírek, koncert nebo diskotéka. Mezi mnoha lidmi se budete ztrácet.


59fb244d3e0cfblobid0.jpgŠtír

Pokud chcete někomu opravdu pomoci, udělejte to nezištně a neřešte u toho zároveň i váš vztah k dané osobě nebo problémy, kterými jste spolu v minulosti prošli. Je potřeba řešit aktuální situaci, žádné přehrabování se v tom, co bylo, nemá význam. A to ani pro vás, ani pro druhé. Mohlo by to naopak situaci zhoršit. Věty typu: Já jsem ti to říkala... rovnou zapomeňte.


59fb244cd848ablobid1.jpgStřelec

Nebojte se říct si o pomoc, pokud si s něčím nevíte rady. Bude vám poskytnuta už jen proto, že i vy sama jste vždy ochotná podat pomocnou ruku. Nemáte se za co stydět, nemůžete umět všechno. O víkendu se věnujte svým dětem, nebo zvířecím miláčkům. Zahrnou vás láskou a přívalem nové energie.


59fb244d21600blobid2.jpgKozoroh

V těchto dnech se opět přesvědčíte, že partnerský vztah, ve kterém žijete, je jistým způsobem velmi výjimečný, a je tedy namístě, abyste si ho hýčkala. Pokud vše funguje, neberte to jako samozřejmost! Tuto chybu dělá mnoho lidí, vy ale nebuďte mezi nimi a naopak ostatním ukažte, že jste si vědoma toho, co máte, a jste na to i patřičně hrdá.


59fb244d01c8bblobid3.jpgVodnář

Zamrzí vás, jak se k vám zachová někdo, koho máte ráda. Přemýšlejte o tom, co ho/ji k takovému chování asi vedlo. Nezpůsobila jste tuto změnu tak trochu i vy sama svým přístupem? Poslední dobou nemáte na nic a na nikoho čas. Nedivte se potom, že některé věci prostě nefungují tak, jak by měly.


59fb244cc117cblobid4.jpgRyby

Přepadly vás podzimní chmury, naštěstí s koncem pracovního týdne můžete opustit kancelář a vydat se ven, na vzduch, do přírody, což vám velmi prospěje. Vyhýbejte se uzavřeným místnostem plným (cizích) lidí. Potřebujete volnost! Zkuste také práci rukama, ať už to bude třeba hrabání listí na zahradě, tvorba dekorací nebo i úklid, to všechno vám vrátí rovnováhu.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama