5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Nejedete vy trochu tzv. přes závit? Přestaňte zachraňovat všechny kolem vás a začněte myslet na sebe a na svůj odpočinek a spánek. Sednout si na zadek a odpočívat vám nejde? Tak si naplánujte nějaký cílený relax v podobě kosmetiky nebo masáže. Je třeba trochu dobít baterky.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Zachování chladné hlavy a pozitivní přístup k věci je klíčem k řešení problému, který se v následujícím týdnu vyskytne. Takže zastavit se, nadechnout, všechno promyslet krok za krokem a pak se do toho s úsměvem pustit. A možná si tento postup klidně můžete zapamatovat a použít častěji…

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Vaše zažívání bude teď trochu stávkovat. Zkuste se alespoň na týden vzdát veškerého alkoholu a odlehčit svůj jídelníček. Ale to neznamená, že budete chroupat jen ředkvičky, okurky nebo mrkve jako králík. Spíš vsaďte na celozrnné produkty, rýži nebo třeba superpotraviny.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Minulý týden vám hvězdy radily, abyste si začali vážit sami sebe. Pokračujte v tom i ve dnech následujících. A kromě toho se těšte na moře zábavy a dobré nálady. Užívejte léta na maximum a rozhodně neseďte doma. Je ideální čas vyrazit s přáteli na skleničku nebo se jen tak courat přírodou. Všechny relaxační metody povoleny!

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Lvi, že vy trochu zapomínáte odpočívat? Hned to napravte! Toto je váš měsíc, a tak si ho sice užívejte plnými doušky, přesto si občas hoďte nohy nahoru a jen tak relaxujte. Co takhle vyrazit k vodě nebo si vzít v práci volno? Jen tak a spontánně! To je ale nápad!

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Panny, pokud jste ještě letos v létě nevyrazily na dovolenou, je nejvyšší čas to udělat! Nečekejte na nic a honem si zamluvte letenku nebo sbalte batoh a vyrazte někam autem. Nápadům se meze nekladou. Potřebujete si vyčistit hlavu, a to se nejlépe dělá mimo domov.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Domněnky, neustále si v hlavě tvoříte různé vlastní scénáře. Většinou ne příliš pozitivní. Zbytečně se tak dostáváte do úzkostných situací. Zkuste přijmout věci tak, jak jsou a zbytečně nemalovat čerta na zeď. Žijte dneškem. Užívejte si všech chvil, ve kterých se ocitnete, a pokud to jde, nepřemýšlejte nad budoucností. Tu stejně nezměníme.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Ve vašem vztahu to začíná skřípat a vy se trápíte. Než se rozhodnete k závažnému rozhodnutí, zkuste si v klidu pohovořit s partnerem. Nejlepší to bude na neutrální půdě. V klidu, bez zvyšování hlasu, mu vysvětlete, co vás trápí, co byste chtěla zlepšit. Vyslechněte si i jeho výtky, ale nerozčilujte se, když se vám něco nebude líbit. Přijměte je a zkuste na sobě zapracovat.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Vaše stravovací návyky se s létem velmi zhoršily. Zkuste se opět vrátit ke zdravé životosprávě, do které patří i cvičení. Ano, sice je velké teplo, ale rychlejší chůze v přírodě či 20 minut pomalé jógy v pohodlí domova vás jistě nezabije.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Pletou se vám jména lidí, které neustále poznáváte a v pracovní sféře by vás to mohlo dovést k jednomu velkému trapasu. Když se s někým seznámíte, napište si do mobilu jméno a poznávací znamení, abyste se nemohli splést. Už jen to, že si dáte práci s poznámkou, vám pomůže nezapomenout. Mohlo by to být víc než jen trapné, tak si na to dávejte pozor.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Sexuální vzrušení jede naplno a vás začal přitahovat nový protějšek. Nebojte se jít do toho naplno a užít si letní flirt, protože příležitost bude s tímto člověkem velice krátká a jak ji promarníte, už se znovu nenaskytne.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Vůbec vám nevadí půjčovat věci svým přátelům, ale jakmile tu věc chcete zpátky, nemůžete si vzpomenout, kdo ji má u sebe. Pořiďte si malý zápisníček a vpisujte si jména a věci, které jste komu půjčili, velice vám to usnadní život. Vašim přátelům se také uleví, když je nebudete osočovat z toho, že vám nevrátili něco, co si ani nikdy nepůjčili a vy máte ten „pocit“, že to byli právě oni.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama