beran.jpgBeran
V práci si budete následující dny připadat jako na bojišti. Ale berte vše s úsměvem a mějte nadhled. Nenechte se strhnout ostatními. Než se s někým pustíte do křížku, raději si to nejdřív dobře promyslete. Hlavně klid.

byk.jpgBýk
Často dáváte přednost ostatním před sebou samotnou. Nebuďte k sobě lhostejná a postavte se na přední pozici. Dopřejte si třeba wellness nebo si doma napusťte vanu, zapalte vonné svíčky a relaxujte. Když budete odpočatá a spokojená, oceníte to nejen vy, ale i vaše okolí.

blizenci.jpgBlíženci
Tento týden budete bojovat s leností a nebudete mít náladu cokoliv řešit. Vylézt z postele a jít plnit své úkoly pro vás bude dosti obtížné. Nejraději byste si pustila seriál a nevylezla. Když ale překonáte počáteční nechuť, v druhé polovině týdne se vše zlepší a budete plná energie.

rak.jpgRak
V tomto období budete přitahovat veškerý hmyz více než jindy. Obrňte se trpělivostí, ale hlavně repelentem. Pozor na klíšťata. Jinak půjde vše podle vašich plánů. Klidně se vrhněte i do větších projektů.

lev.jpgLev
Trošku jste za poslední měsíce zanedbala péči o své tělo. Objednejte se k pravidelné kontrole na zubní nebo si nechte prohlédnout znaménka. Jsou to drobnosti, ale pro vaše tělo důležité. Užívejte slunce!

panna.jpgPanna
Slunce bude vykukovat a zase se schovávat za mraky a přesně tak to bude i s vaší náladou. Myslete na to a trošinku se hlídejte, aby jste neřekli něco, co by vás pak mohlo mrzet.

vaha.jpgVáhy
Pokud se stále nemůžete rozhodnout, zdali z práce odejít či nikoliv, tento týden ještě finální verdikt pozdržte. Konstelace hvězd není nakloněna změnám, počkejte raději na další týden. Zatím si ještě sepište pro a proti.

stir.jpgŠtír
Máte v povaze, že buď člověka nenávidíte nebo milujete, žádný uměřený střed neexistuje. Není to však dobře a tento týden by vás mělo vaše nastavení zklamat. Můžete totiž potkat někoho, kdo by vám mohl pomoci najít duševní rovnováhu, přesto vám možná nebude sympatický.

strelec.jpgStřelec
Trápí vás nabraná kila, která nejdou shodit? Možná byste měla začít přemýšlet nad tím, že možná pro své tělo neděláte tolik, jak ostatním tvrdíte. Přestaňte lhát především sama sobě, netrapte se hlady a začněte každý den sportovat.

kozoroh.jpgKozoroh
Někdy je těžké slevit z přehnaných očekávání a spokojit se s ne tak lákavou nabídkou. Když to ale v příštím týdnu uděláte, vyplatí se to. Nakonec zjistíte, že není všechno zlato, co se třpytí. A skromnost může přinést zajímavé, ale hlavně pozitivní překvapení.

vodnar.jpgVodnář
Můžete si dělat velkolepé plány, ale nakonec budete muset hodně improvizovat. Někdo vám totiž hodí do vašich plánů takzvaně vidle. Nenechte se vyvést z míry, i tak můžete prožít fajn víkend.

ryby.jpgRyby
Vaše srdce říká něco, ale hlava něco úplně jiného. Budete tedy stát před velkým rozhodováním. Vesmír tentokrát radí poslechnout rozumovou složku vašeho já a přílišné emoce si nechat zase na někdy jindy.  

Reklama