Beran
Předpověď počasí na víkend není zrovna optimistická. Nenechte si zkazit dobrou náladu. Je ten pravý čas vyrazit za kulturou a trochu rozšířit své znalosti. Najděte si nějakou hezkou výstavu ve vašem okolí. Načerpáte tam novou inspiraci.

Býk
Ve vztazích to trochu zaskřípe. Kvůli zbytečné hádce vyplavou na povrch mnohem hlubší problémy. Pokuste se situaci vyřešit s chladnou hlavou. S partnerem si sedněte a v klidu si o všem popovídejte. Nejhorší jsou potlačované pocity a stres. Mohla byste z toho onemocnět.

Blíženci
Po pracovní stránce se vám bude v příštím týdnu dařit. Vedení si konečně všimne, že svou práci děláte dobře a poctivě. A to nebývá vždy pravidlem. Při troše štěstí se dočkáte finanční odměny, ale ani pochvala před spolupracovníky není k zahození.

Rak
Vykašlete se na staré rodinné spory. Nemá cenu je připomínat. Už se s tím stejně nedá nic dělat. Stalo se a další rozebírání uškodí nejen vám, ale i vašemu okolí. Obraťte konečně list, nechte minulost za sebou a žijte přítomností. To je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat.

Lev
Začal se vám líbit nějaký druh sportu? Tak se myšlenky držte a nezůstávejte jen o ní. Ať je to jízda na koni, fotbal nebo plavání, pohyb bude pro vaše tělo prospěšný. Když už budete u toho, zkuste začít i se zdravým stravováním. A v tu chvíli už jste jen krůček k vytoužené postavě.

Panna
Chcete pro sebe udělat něco hezkého? Nechte děti doma a vyrazte sama na dva dny na wellness. Odpočinek je velice důležitý a věřte, že tak zlepšíte i rodinné vztahy. Děti i manžel bez vás pár dní vše skvěle zvládnou a vy se vrátíte vyrovnaná a svěží.

Váhy
Vzhledem k situaci, která právě nastala, nechte své rozhodování na osudu. Pokud budete do věcí zasahovat násilím, neobrátí se štěstí na vaši stranu. Vyčkejte pár dní a potom uvidíte, jak se osoba, které se problém týká, bude chovat. Pamatujte, že hvězdy stojí na vaší straně.

Štír
Jeden z Jupiterových měsíců Locaste je v tomto týdnu vřele nakloňen právě lidem ve zamení Štíra. Znamená to tedy, že byste měli mít štěstí v neobvyklých věcech. Vyzkoušet si to můžete třeba jednoduchou hrou jako je Kámen, nůžky, papír, nebo napsat svému idolovi. Do ničeho riskatního se však i přes podporu měsíce raději nepouštějte.

Střelec
Cítíte se, jako byste se nemohli pohnout z místa? Hvězdy říkají, že to, co potřebujete, je nový pohled na věc. Abyste ho získali, udělejte si pauzu od běžného života. Neměňte ale vše naráz. Stačí změnit jednu nebo dvě věci. Jít na nové místo na oběd, zkusit si být celý den veganem, nebo se začít prostě jen trochu víc smát.

Kozoroh
Poslední dobou se odehrává spousta matoucích věcí a je těžké předpokládat, co, kdy a jak se stane. Naštěstí jste velmi flexibilní, a to vám pomůže toto období překonat.

Vodnář
Je pravda, že vám utrácení peněz může pomoci vydělat peníze. Nesmíte se ale bát rizika. Ne vždycky se to totiž povede. Nyní byste ale měly být spíše opatrné, kam své peníze investujete. Ať už uvažujete o větší nebo menší investici, pořádně se rozmyslete. Utrácení bez přemýšlení není moudré.

Ryby
Máte plnou hlavu různých otázek, které vám už trochu začínají tlačit na mozek. Zkuste si k nim najít jiný přístup než doposud. Změna taktiky je skvělý způsob. Nakonec si u některých možná uvědomíte, že jste se příliš mnoho zabývaly prkotinami.

Reklama