Beran
Máte trochu krizi, všichni a všechno vás už rozčiluje. Zkuste si najít svůj prostor, své místo na slunci a každý den si ukradněte chvíli pro sebe. Jak ji budete trávit, je na vás. Příroda nebo kniha je vždy dobrá varianta.

Býk
Máte ráda společnost a lidi kolem sebe, ale teď se vám po nich stýská. Zkuste přesto zůstat v kontaktu, zavolejte, napište zprávu nebo dopis, uspořádejte videohovor. Určitě si poradíte.

Blíženci
Čekají vás prosluněné dny, a to se projeví i na vaší náladě. Budete se cítit silnější než kdy dřív. Všechna práce vám půjde skvěle od ruky a jen tak něco vás nerozhází. Změní se to takřka přes noc. Z unavené ženy bude dravá bojovnice.

Rak
Ať jste měli s partnerem jakoukoliv krizi, nyní přijde mír a usmíření. A bude to stát za to. Pokud nemáte partnera, bude se vám dařit v oblasti přátel a rodiny. Tento týden bud prozářený sluncem.

Lev
Buďte opatrnější při domácích pracích. Chvilinka nepozornosti a pád či říznutí je na světě. Zkuste se také zaměřit na svůj jídelníček. Monotónnost nevyhovuje vašemu tělu ani náladě. Nová kuchařka vás třeba správně nasměruje.

Panna
Už dlouho vám nic neudělalo pořádnou radost? Do obchodu nemůžete, na kávu s kamarádkou do pěkné kavárny také ne. Zkuste se porozhlédnout po e-shopech. Třeba vám udělá radost krásná kabelka, na kterou tam narazíte.

Váhy
Vaše tělo chátrá a rozhodně nemládne. Nedostatek pohybu a špatný jídelníček se někde projevit musí. Jestli to takhle povedete dál tímto způsobem, ozvou se i zdravotní problémy, na které si zaděláváte.

Štír
Radost, láska, štěstí. Jarní dny vám přejí a nabíjejí vás pozitivní energií. Navzdory všemu, co se kolem nás děje, vy budete v následujících dnech v pohodě. Dejte si ale pozor na koruny. Mohly by se snadno rozkutálet.

Střelec
Odpuštění, to je to, co teď potřebujete. Tato vlastnosti je mezi lidmi velmi vzácná, ale vám se podaří ji v sobě objevit. Dlouholeté sváry konečně hodíte za hlavu a začnete znovu s čistým štítem. Budete se cítit spokojeně a vyrovnaně jako už dlouho ne.

Kozoroh
Snažte se dostat ve svých končících mnohem dál, než jste byla doposud. Tento měsíc bude váš talent vzkvétat, a proto byste neměla mrhat časem. Toho máte navíc momentálně více než dost. Místo večerního koukání na filmy, trénujte započaté dovednosti.

Vodnář
Stále často myslíte na bývalého partnera? Možná je to tím, že jste se stále neodpoutala od minulosti. Nyní máte čas na ni zapomenout. Není to totiž vůbec jednoduché. Sedněte si a při zapálených svíčkách si zapište, co všechno jste na něm neměla ráda. Možná zjistíte, že vůbec není o co stát.

Ryby
Začínáte mít hluboko do kapsy a přitom stále objednáváte věci z internetových obchodů. Je nejvyšší čas přestat, protože tímto způsobem můžete skončit v dluzích. Svět není jen o materiálních věch, což je věc, kterou si teď musíte uvědomit. Radost přináší zcela jiné aspekty.

Reklama