Týdenní horoskop pro Berany: Zastavte ten kolotoč!

horoscopeŠíříte kolem sebe chaos, milí Berani, protože ho máte sami v sobě. Uvědomte si ale, že jste se do tohoto hektického kolotoče navezli úplně sami, nikdo vás nenutil! Přemýšlejte o selekci svých aktivit, protože tohle se dlouho zvládat nedá, a vaše okolí už to pomalu, ale jistě přestává bavit. Pamatujte si, že za vás nikdo nic řešit nebude, co jste si navařili, to si taky musíte sami sníst.


Týdenní horoskop pro Býky: Stížnosti si nechte pro sebe!

horoscopePodzim vás vyčerpává a je to na vás vidět. Ztratili jste pověstnou jiskru v oku a ploužíte se, kudy chodíte. Musíte se ale silou přinutit, samo nic nepůjde. O víkendu běžte na vzduch nebo se doma aspoň protáhněte, v pondělí už by mělo být lépe. A nekaboňte se pořád a nelitujte se, už se to pomalu nedá vydržet! Tohle že je energický Býk? Spíš ztrhaná mula!


Týdenní horoskop pro Blížence: Radu hledejte u partnerahoroscope

Změny ve vašem životě, které poměrně nedávno přišly nebo v nejbližších dnech přijdou, přijměte s pokorou. Uvidíte, že i když se vám to zpočátku nebude líbit, nakonec budete daleko spokojenější, protože změny budou opravdu k lepšímu. Jen je potřeba překonat počáteční odpor a nezmatkovat. Když bude nejhůř, konzultujte vše s partnerem, ten vám přece většinou nejlépe poradí!


Týdenní horoskop pro Raky: Zvládnete víc, než si myslíte

horoscopeStředeční superúplněk vám dal patrně zabrat, milí Raci, ale nebojte se, už bude lépe! Nevěšte hlavu, pokud vám chybí energie, ostatní znamení na tom nejsou o nic lépe. S ubývajícím měsícem ale opravdu pocítíte úlevu, proto si klidně naplánujte aktivity navíc, všechno zvládnete, nemusíte se obávat!


Týdenní horoskop pro Lvy: Odložte rozhodnutí na jindy

horoscopeV příštích dnech nedělejte žádná důležitá rozhodnutí, po úplňku ještě nejste úplně fit, což by mohlo negativně ovlivnit vaše myšlenky. Odložte hlavně důležitá jednání, na kterých vám záleží, minimálně do úterý. Od středy už všechno půjde lépe a vy můžete ve čtvrtek či pátek bez obav vyrazit do společnosti, kde opět zazáříte!


Týdenní horoskop pro Panny: Máte sil na rozdávání

horoscopeNa rozdíl od ostatních znamení vás úplněk nijak vážně nepoznamenal a přežily jste ho bez úhony, milé Panny. Využijte energetického náskoku, který před ostatními máte, ve svůj prospěch. Jestli máte nějaké restíky z minula, vrhněte se na ně, rychle je vyřešíte a o víkendu se můžete vrhnout do víru zábavy!


Týdenní horoskop pro Váhy: Odpočinek především!

horoscopeMáte pocit, že melete z posledního? Nejste v tom rozhodně samy, milé Váhy, ale vaše únava navíc pramení i z fyzického vyčerpání. Poslouchejte svoje tělo, a pokud vám naléhavě sděluje, že je na pokraji sil, dopřejte si pořádný odpočinek. Jestli se o vás pokouší nemoc, zalezte o víkendu do postele a jedinou námahou, kterou vynaložíte, nechť je otáčení stránek oblíbené knihy.


Týdenní horoskop pro Štíry: Hračky plačky!

horoscopeA je to zase tady, máte chuť zlobit! Dobrá dobrá, proč ne, ale pamatujte, že každá akce vyvolá reakci, a nesmíte se divit, když reakce bude jiná, než předpokládáte. Všichni jsou unavení - je tu podzim a navíc máme za sebou náročný úplněk - tak nečekejte, že se z vašich legrácek všichni radostí pominou. Znáte to úsloví: Hračky - plačky?

 

Týdenní horoskop pro Střelce: Pozor, nejvyšší stupeň ohrožení!

horoscopeNádech, výdech, nádech, výdech. To si opakujte, milí Střelci, hlavně po víkendu. Možná se totiž setkáte s osobou, ze které se vám bude doslova tajit dech. :) Pokud nemáte zájem o extatickou jízdu načerno, vemte nohy na ramena a rychle pryč, protože tohle je prostě nejvyšší stupeň ohrožení. :)

 

Týdenní horoskop pro Kozorohy: Nechte druhé dýchat!

horoscopeUž máte zase ty vaše usurpátorské záchvaty, milí Kozorozi, a uplatňujete je především doma, kde na ně nikdo není vůbec zvědavý! Schovejte si rady a příkazy do práce a nechte své blízké (a příbuzné) dýchat, nebo by se vám také mohlo stát, že budete odesláni do míst, kam byste se opravdu nechtěli podívat. Pokud nemůžete vydržet sami se sebou, vyrazte někam ven, mezi cizí lidi.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře: A sny se stávají skutečností...

horoscopeStředeční superúplněk se vás téměř nedotkl, milí Vodnáři, a proto mezi ostatními záříte a mohli byste dobrou náladu rozdávat. Čím to je? Možná jste si „jenom“ začali plnit sny, na které jste dosud neměli odvahu. Ostatní by se od vás měli učit, většina lidí si totiž nedovolí ani snít, natož si sny plnit. A nevidí, že jim v tom brání jen a jen vlastní strach, nikoli vnější okolnosti.


Týdenní horoskop pro Ryby: Buďte obezřetné

horoscopeV příštích dnech možná přijde malé varování, milé Ryby, které byste neměly přehlédnout. Poslouchejte nejen své tělo, což umíte skvěle, ale také svůj šestý smysl, a zařiďte se podle toho. Nepůjde o nic zásadního, ale znáte to, lepší je nepříjemným situacím předcházet, než být s nimi přímo konfrontován. A hlídejte si kabelku, ať z ní něco nevytratíte!

Reklama