ber.gifBeran
S pomluvami daleko nedojdete. Jestli si myslíte, že vám házení špíny na kolegy přinese výhody, nebo dokonce povýšení, jste na omylu. Jestli s tím nepřestanete, zavaříte sama sobě a nakonec to budou vaši kolegové, kteří se budou smát naposledy.

byk.gifBýk
Zdravotní problémy, které vás trápí, byste neměla podceňovat. Odkládání lékařů k ničemu dobrému nevede. Akorát si stav zhoršujete a prodlužujete si dobu rekonvalescence. Není ostuda přiznat, že vám není dobře a požádat o pomoc.

bliz.gifBlíženci
Máte před sebou krásný týden bez jediného mráčku. Lidé ve vašem okolí se k vám budou chovat mile, a dokonce i prodavačka v obchodě se na vás upřímně usměje. Na kakabusy není nikdo zvědavý a svět přeje těm, co se na něj budou usmívat.

rak.gifRak
Skok rovnýma nohama do práce po vánočním volnu vám radost moc neudělal a to má za následek, že jste trošku podrážděnější a občas vyjedete zbytečně na své blízké. A je škoda, že to odnesou právě oni. Tak se omluvte a buďte trochu smírlivější. Ten následující týden bude určitě zase fajn. 

lev.gifLev
Chlad a zima asi není vašim největším kamarádem. Možná je na čase si pořídit správný teplý kabát či bundu. Nyní je navíc ideální období slev. Bude se vám i dařit při výběru a koupený oděv vám bude sloužit opravdu dlouho.

panna.gifPanna
Pokud jste po novém roce ještě nezačala nic dělat se svým tělem, možná je právě teď čas začít. Budete se rychle cítit o dost lépe. Dokonce možná najdete zalíbení v novém sportu. Jako motivaci si pořiďte nové sportovní oblečení.

vaha.gifVáhy
Během tohoto týdne možná nebudete mít úplně nejlepší náladu. Vyříkáte si různá nedorozumění, ale bude kvůli tomu trochu dusno. Pak se díky tomu ale pročistí vzduch a budete se cítit lépe.

stir.gifŠtír
Nebojte se říkat lidem pravdu do očí. Tento týden je jako stvořený k tomu, že se konečně oprostíte od submisivního já a budete hájit svá práva. Uvidíte, že se vám hodně uleví a konečně se budete moct začít realizovat ve svých připravovaných projektech.

strelec.gifStřelec
Podívejte se konečně pravdě do očí. Je čas odložit růžové brýle. Skoncujte se životem v iluzi. Lžete samy sobě. Jistě víte v čem. Je konečně čas s tím něco udělat.

kozo.gifKozoroh
Dejte si pořádně pozor na prochladnutí. Vaše ledviny a močové cesty budou náchylné k zánětům. Vsaďte na osvědčené bylinky, která vám úspěšně pomohou bojovat s případnými bacily. Možná si jeden čaj můžete jít uvařit hned. Co vy na to?

vod.gifVodnář
Dejte si pozor na to, co komu říkáte. Někdo ve vašem okolí by mohl některé věci otočit proti vám. Svěřovat se se svými problémy je sice lidské, ale věříme, že na takové případy máte dobře prověřeného člověka. Cizím lidem ani muk.

ryby.gifRyby
Hvězdy říkají, že byste konečně měla pomalu přecházet do období, kdy budete šťastná a plná síly. Vánoce vás zmohly, jak finančně, tak psychicky, a proto už jen čekáte, kdy zase přijde lepší čas. A opravdu už to nebude dlouho trvat.

Reklama