Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeDlouhodobé problémy, které řešíte v práci, byste mohla uzavřít ve svůj prospěch v příštích dnech. Bude to ale vyžadovat notnou dávku upřímnosti a také, pokud jste v nadřízené pozici, přísnosti. Nedá se nic dělat, i když ráda vycházíte s lidmi kolem sebe po dobrém, vždycky to bohužel nejde. Nebuďte splachovací, a to ani doma.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeZapalují se vám lýtka, což u vás není jev častý, ale když přijde, je o to více intenzivní. Jste-li nezadaná, užijete si zřejmě překvapivě divokou jízdu. Máte-li doma partnera, se kterým vám to jinak klape, a přesto se nevěře momentálně neumíte bránit, buďte maximálně opatrná! Nevsázejte vše na jednu kartu, to pro vás obecně platí v těchto dnech.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeDaří se vám a někteří lidé ve vašem okolí to nenesou dobře. Jsou to závistivci, kterými se nehodláte zabývat, protože jsou pod vaši úroveň. Přesto si na ně dávejte pozor, protože takové dobře namydlené schody, ty se zdolávají jen opravdu těžko. Raději trochu přibrzděte.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeKonflikt s nadřízeným vám vždycky vezme spoustu sil, proto by bylo lepší, kdybyste jednou zkusila i jinou než obvyklou taktiku. Umíte se do lidí ve vašem okolí vcítit, zkuste to i na pracovišti a nalaďte se na tu správnou vlnu. Domov vám naopak poskytuje skvělé útočiště a pobyt v něm bude balzámem na vaše nervy.

 

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNeměla byste se tolik obávat neúspěchu, protože vás to zbytečně svazuje. Každému se přece občas stane, že se něco nepovede, ale to nijak nevypovídá o kvalitách toho kterého člověka. A vůbec nejhorší je strach. Zažeňte pochyby co nejdál od sebe i od vašeho domova.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeDopřejte si trochu toho rozmazlování. Neposkytne-li vám ho partner, zajděte si třeba na masáž, zaplavat si nebo si dát něco dobrého do oblíbené restaurace se svojí blízkou kamarádkou. Zkrátka se hýčkejte. Potřebujete dočerpat energii a osvěžit se. Vyhněte se ale alkoholu, protože ten navozuje dobrou náladu jen krátkodobě.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNeutěšený stav vaší domácnosti vám nedovolí, abyste se v ní cítila dobře jako vždycky. Věnujte tomu víkend, uspořádejte si věci zase tak, jak jste zvyklá, a uvidíte, že pořádek „vnější“ nastolí i pořádek vnitřní. Neuškodí, když vyhodíte věci, které už jste dlouho nepotřebovala. A že jich není málo.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePočátek nového měsíce vás nezastihne právě v nejlepší náladě. Popřemýšlejte, jak si ji zlepšit. Zřejmě nemáte čas ani možnosti, abyste utekla na delší dobu někam do klidu, to by ale neměl být problém. Naordinujte si malé příjemné činnosti, setkání s vám milými lidmi, uvařte si, co máte nejradši. Je čas se trochu rozmazlit.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeŽivotní změny na sebe nenechají dlouho čekat. Ať už se jedná o změnu práce, stěhování, poznávání nových přátel nebo dokonce partnera, vyplatí se být připravena. Nic nepodceňujte a hlavně si hlídejte čas, který vám bude v těchto rušných dnech obzvlášť rychle utíkat.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopePřepadá vás únava a černé myšlenky. Večírkovou královnou se nejspíš tento týden nestanete, a pokud je to možné a noční akce nejsou vaší pracovní náplní, vyhýbejte se jim obloukem. Všeobecné veselí vás nenabije, naopak. Rovnováhu a klid najdete v přírodě nebo v knihovně.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeSobotu a neděli věnujte rodině. Bude zapotřebí jak vaší rady, tak vaší pomocné ruky. Překvapivé dny vás čekají hned po víkendu. Jako mávnutím kouzelného proutku se vyřeší jisté vaše dlouhodobé starosti. Ten kámen, který vám spadne ze srdce, uslyší snad všichni kolem vás. A měli by i pochopit, že budete mít důvod slavit. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeJedete na romantické vlně, což potěší zejména vašeho partnera. Klidně naplánujte na víkend něco neobvyklého. Můžete se odměnit (a Jeho překvapit) třeba masáží, návštěvou spa s vířivkou, nebo aspoň zapalte svíčky kolem vany či na stole, kde budete společně hodovat, a užijte si společné intimní chvilky. :) Pokud plánujete potomka, mohlo by se to povést. :)