Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeVáš smysl pro humor nemusí sedět zrovna každému, ne všichni pochopí ostřejší vtípky, které máte ráda, proto zvažte, koho hodláte na Apríla poctít svým dobře promyšleným žertíkem. Dokonce ani váš partner by nemusel mít pochopení, tak si dejte pozor na to, abyste si zbytečně nepokazila víkend. A na šéfa to nezkoušejte ani omylem!


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeVáš organismus je přetížený, ale tentokrát to bude hlavně tím, že jste o Velikonocích zase hřešila... není divu, pod vašima rukama „vyrostla“ spousta dobrot, kterými jste potěšila příbuzné i sama sebe. Teď už ale rozum do hrsti a dejte si o víkendu menší očistu. Možná vás překvapí, jak snadno to půjde, a nakopne vás k dalšímu hubnutí či úpravě životního stylu.

 


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Nesmíte se hned čertit, když vám někdo vyfoukne něco či dokonce někoho, na koho jste měla delší dobu zálusk. Jste sice obvykle pohotová, ale někdy vám v rychlé reakci brání právě velká spousta činností, které děláte najednou. O víkendu se soustřeďte na domácnost a čas věnujte rodině, od pondělka se vrhněte na pracovní úkoly - a nemíchejte to! Znáte to pořekadlo o jednom zadku a několika židlích? :)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeČeká vás setkání s někým, kdo pro vás dříve hodně znamenal. Měla byste si ale ujasnit, že to je muž/žena z minulosti a že váš současný život i plány už jsou zcela jiné. Nenechte se rozhodit, buďte milá, ale asertivně odmítněte jakékoli nabídky na sentimentální výzvy „zavzpomínat si“. :)

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeČekají vás samé dobré zprávy, milé Lvice, hlavně pokud řešíte zdravotní problémy, vaše vyhlídky se podstatně zlepší. Někdy pomůže i změna úhlu pohledu. Každá nemoc nám o nás samotných něco napovídá, proto poslouchejte svoje tělo a dejte mu to, čeho si žádá. Samozřejmě s mírou. :)

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeVaše tvrdohlavost vykouzlí vašim blízkým úsměv na tváři. Znají vás už dobře, ale některé vaše - vámi naprosto vážně míněné - nápady jsou opravdu spíše z říše fantazie, anebo z dob už dávno minulých. :) Snažte se zakotvit v současnosti, milé Panny, vycházejte z momentální situace a podmínek, které máte, a nevymýšlejte hlouposti. :)

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeV následujících několika dnech se dostaví obávaná pracovní krize. Nebude se vám chtít vůbec nic! Odolejte ale pokušení hodit se marod a snažte se za každou cenu aspoň předstírat, že pracujete. Váš šéf už vás stejně dobře zná a prohlédne vás, ale nebude se zlobit - naopak ocení vaši snahu, a to se také počítá. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePřekvapí vás city, které se ve vás nečekaně probudí. Půjde nejspíše o někoho, koho jste dosud dobře znala, ale kupodivu vás nenapadlo, že by z toho mohlo i něco být. Zkuste tentokrát jinou taktiku než obvykle, jinak sklidíte shovívavý úsměv a odmítnutí. Pojistit se proti trapasu můžete právě dnes, na Apríla - vždycky můžete říct, že to byla legrace. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeVaše nepraktičnost a roztržitost vám v příštích dnech pěkně zavaří. Váš partner vás ale naštěstí už dobře zná a odpustí vám, že jste zase doma zapomněla lístky do kina, nebo dokonce zabouchla klíčky od bytu... všechno se dá vyřešit, vy si ale dávejte v tyto dny obzvlášť pozor, ať se nestane nic závažného.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Patrně se dnes nevyhnete nějaké té menší poťouchlosti ze strany vašich kolegů, nezapomeňte, je totiž Apríl! Připravte se na všechno a překvapte své blízké svojí reakcí. Nepouštějte jako obvykle hromy a blesky, ale zasmějte se s ostatními. Spadnou jim sanice a vy budete za nečekanou hvězdu. Hlavně doma u vašich dětí by to mohlo skvěle zafungovat. Kdo se umí zasmát sám sobě, ten vítězí. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePřed časem vás ranilo chování někoho, koho máte opravdu ráda. Je na čase odpustit, zvláště když vám dotyčný/á nabízí ruku ke smíru. Neodmítejte, protože v blízké budoucnosti vám ona osoba bude velmi ku pomoci. Nemáte ve zvyku nad někým „lámat hůl“, proto to rozhodně nedělejte ani teď.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeJste atraktivní žena, která se mužům líbí. Pokud jste zadaná, čeká vás nejspíše ze strany vašeho partnera žárlivá scéna, kterou ovšem vyvolá vaše přespříliš důvěrné chování k jinému muži. Dávejte si na to pozor a nezavdávejte příčinu k domácím rozmíškám, mohlo by vás to stát víc, než by vám bylo milé.

 

Reklama