Týdenní horoskop pro Berany: Cizinec není našinec

horoscopeZdá se, milí Berani, že jste konečně ubrali na urputnosti a necháváte okolí dýchat, což všichni jistě oceňují. Nevystrkujte růžky doma ani v práci, a pokud jste unavení a nemáte na nikoho náladu, protože jste ještě neměli pořádně žádné volno, natož dovolenou, tak to napravte a vyrazte aspoň na prodloužený víkend. Pokud se chystáte k moři, vyvarujte se žhavých románků s cizinci. Zůstaňte radši u našinců, jen tak bude moct láska pokračovat i po vašem návratu z dovolené. :)


Týdenní horoskop pro Býky: Mějte se rádi!

horoscopeNic není tak špatné, jak to vypadá. Bohužel procházíte obdobím, milí Býci, kdy vidíte věci spíše černě a zbytečně si kazíte náladu pochybnostmi, zejména o sobě samých. Buďte k sobě méně kritičtí a na názory okolí se vykašlete. Rozhodně nenoste špatnou náladu z práce domů, to je to nejhorší, co byste mohli udělat. Doma je přece vaše útočiště a ti, co tam jsou, vás mají nejradši.

 


Týdenní horoskop pro Blížence: Carpe diem!horoscope

Nepřítomný pohled, popelavá tvář, tak vypadají ti z vás, kteří si ještě nedopřáli zasloužené volno. Takhle vás ostatní neradi vidí, proto už konečně vytáhněte paty z práce/z domu a načerpejte síly jinými činnostmi, než kterým se obvykle věnujete. Pokud máte pocit, že vám občas šlape na paty nepříjemná minulost, netrapte se zbytečně, vždyť víte, že co se stalo, už nevrátíte. Žijte dneškem!


Týdenní horoskop pro Raky: Že by změna zaměstnání?

horoscopeVy rádi zůstáváte tak zvaně „při starém“, to je o vás všeobecně známo, milí Raci. Nemáte rádi změny a špatně je snášíte, ale pokud se jim budete neustále vyhýbat, uškodíte si tím. Nemluvíme teď o mezilidských vztazích, je naopak chvályhodné, že jste stálí a neopouštíte staré známé pro nové. Zamyslet byste se spíš měli nad změnou v profesním životě.


Týdenní horoskop pro Lvy: Máte pravdu? Jak se to vezme...

horoscopeNevyhledávejte neustále důvody k hádkám, milí Lvi, i když vás to v následujících dnech zkrátka bude pokoušet. Máte dojem, že víte všechno nejlíp, ale hvězdy vás mohou ujistit, že to tak rozhodně není. :) Každý má právo na svůj názor a pohled na věc a tím, že budete situace vyhrocovat, se nikam neposunete. Pokud stoprocentně víte, že pravda je na vaší straně, stůjte si za ní, ale nikomu ji nevnucujte. Každý svého štěstí strůjcem!

 


Týdenní horoskop pro Panny: Možností je mnoho...

horoscopeOpět vás čeká velké rozhodování, milé Panny, ale vy to určitě zvládnete jako vždycky, protože málokdo dokáže situaci analyzovat tak jako vy. Hvězdy pro vás mají jen jedno upozornění: Počítejte i s jinými alternativami, protože ne vždy se všechno musí vyvíjet podle vašich představ a ne všichni se budou chovat podle toho, co vy považujete za jediné správné. Buďte o krok napřed, doufejte v lepší, ale počítejte zároveň i s horším.

 


Týdenní horoskop pro Váhy: Mějte oči otevřené dokořán!

horoscopeMáte práci, která vás dobře živí, a žijete život, který vám vyhovuje. Co si přát víc? Nemusíte nikomu nic vysvětlovat, pokud se najdou rýpalové, kteří vás a váš život budou hodnotit negativně, nechte je, ať si mluví. Pro vás je důležité, že si věci zařídíte tak, aby vám bylo příjemně. Jen si dejte pozor, abyste neusnuli na vavřínech a neuteklo vám něco důležitého, co by ve vašem životě mohlo hodně znamenat.


Týdenní horoskop pro Štíry: Jednou ty mně, podruhé já tobě...

horoscopeČeká vás hezký týden, milí Štíři. Léto je na vrcholu, vám se daří, na co sáhnete. Je možné, že se na vás s žádostí o pomoc obrátí někdo, od koho byste to opravdu nečekali. Potlačte překvapení a snažte se vyhovět, bude se vám to v budoucnu hodit. Pokud ale pomoc není ve vašich silách, upřímně to přiznejte, bude to lepší, než abyste se marně snažili a dotyčného/dotyčnou zklamali.

 


Týdenní horoskop pro Střelce: Jste optimisti týdne!

horoscopeVy dokážete na všem najít něco hezkého, milí Střelci, a to je přesně ta vlastnost, kterou na vás ostatní mají rádi. Umíte se na věci dívat z pozitivní perspektivy, což ostatním vykouzlí úsměv na rtech, i když ji do smíchu vůbec není. Často na vás druzí spoléhají, když jim není do skoku, že je dokážete z jejich smutku vytáhnout. Tak tomu bude i v příštích dnech, budete pro druhé v tomto ohledu doslova nepostradatelní!


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Nic se nemá přehánět!

horoscopeV posledních dnech jste nasadili šílené tempo, milí Kozorozi, problém ale je, že ho nestíháte ani vy sami! Uvědomte si, že v polovině léta a prázdnin se nikdo nepřetrhne, a ani vy byste to neměli s tou pracovitostí tolik přehánět. Podzim bude dlouhý a dny se potáhnou, nemluvě o zimě, kdy jindy tedy načerpat dostatek sil než teď? A nemyslete si, že vám jako relax postačí domácí práce. Co takhle zapojit konečně i jiné členy rodiny?

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Není všechno zlato, co se třpytí

horoscopePokud plánujete v nejbližších dnech větší investice, promyslete si je opravdu důkladně. Skutečně tohle všechno potřebujete? A je vůbec možné, aby vás materiální záležitosti udělaly šťastnými? Některé „věci“ jsou stejně k nezaplacení, což víte sami nejlépe, milí Vodnáři. Važte si toho, že jste zdraví a že máte kolem sebe ty, se kterými je vám dobře. Sousedova tráva vypadá vždycky zelenější, ale třeba řeže do bosých chodidel. :)

 


Týdenní horoskop pro Ryby: Vraťte se nohama na zem!

horoscopePálit za sebou mosty, to není zrovna nejlepší nápad, milé Ryby. Pokud jste na dovolené a máte pocit, že byste se už do práce vlastně ani nemusely vracet, tak se rychle vzpamatujte. Všechno hezké jednou končí, a i ta dovolená by se vám omrzela, kdybyste si ji nezasloužily prací. :) Tak nohy na zem a rozum do hrsti!

 

Reklama