5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Zase začínáte být trošku náladová, ale v celku pro to nemáte důvod. Ale nebojte, nejste jediná, občas to tak my ženy máme. Sedněte si chvíli na sluníčko a pusťte si vaši oblíbenou hudbu do sluchátek a uvidíte, jak vám bude hned lépe.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Zkuste trochu víc myslet na svoje zdraví. Odpočinek by vaše tělo hodně ocenilo. Ono se nevyplácí ho podceňovat… teď je pro to ideální doba. Kupte si pár třešní nebo jahod a sedněte si do trávy a knížku do ruky.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Červen vás přivítá harmonií, láskou a klidem. Partnerské hádky v nedohlednu a nebe je bez mráčků. Zkuste nasbírat co nejvíce zážitků, ať máte na co vzpomínat. Takto ideální hvězdné konstalace nenastávají tak často.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Hoďte starosti a špatnou náladu za hlavu. Nestojí to přeci za ty vrásky. Nenechte si kazit krásné dny plné sluníčka lidmi, kteří vám nesedí nebo s nimiž máte konflikt. Raději myslete na blížící se dovolenou nebo třeba jen plánovanou akci s rodinou nebo přáteli. Cokoliv, co vám vykouzlí úsměv na tváři!

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Minulý týden se nesl zřejmě v duchu ponocování a večírků. Tento týden si dejte klídek a relax. Občas je přeci fajn vypnout, možná i nechodit chvíli mezi lidi a užívat si sám sebe. Napusťte si třeba vanu, otevřete si k tomu víno a knížku a vypněte od práce i všech povinností. Věřte, že takový osobní detox od okolí vaše tělo i mysl ocení.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Honí vás mlsná a přitom byste rády formovaly postavu po plavek? To je dilema, že? Tak co takhle trochu si zahřešit a pak to jít vyběhat nebo vyjezdit na kolečkových bruslích? To je totiž ta nejlepší varianta! Snažte se stravovat se lehce a kvalitně a občas si vyhoďte z kopýtka. Ať z toho života také něco máme, že?

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Ozve se vám někdo z dávné minulosti. Možná to bude již zapomenutá láska či kamarádka, se kterou jste zažila pár krásných chvil. Nejspíš se ve vás budou mísit pocity, zdali odpovědět a setkat se s dotyčným/dotyčnou. Je to jen ve vašich rukách. Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Pokud vás nabádá se s ním/ní setkat, udělejte to. Jen do toho nevkládejte plané naděje.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Uspořádejte se svými nejbližšími nějaké víkendové posezení spojené například s grilováním. Přesně to totiž potřebujete. Mít kolem sebe lidi, kterým na vás záleží a naopak. Po příjemné dni s milovanými se budete cítit nabitá vlnou pozitivní energie. Všechny chmury budou rázem pryč a vy se budete cítit opět šťastná.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Velmi často máte tendence se podceňovat, propadat smutku a jiných nepříliš dobrým emocím. Přestaňte s tím. Ano, možná nemáte nejlepší období, ale k životu i tohle patří. Možná to jen chce vzít si volno a nic nedělat. Věnovat se pouze sama sobě a nečerpat nový vítr do svých padajících plachet. Zkuste si dovolenou zařídit a dobijte své baterky.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Nesnažte se stále všechny zachraňovat a soustřeďte svou energii na pomoc jen těm nejbližším. Pokud se jedná o člověka, který by vám nepomohl za žádné situace, pak se netrapte pocitem, že jste mu nepomohli vy. Nespasíte svět, ale můžete ochránit ty, na kterých vám záleží. Sílu potřebujete i na svůj život.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Máte pocit, že jste tlačeni do rozhodnutí, které nejste schopni sami uvážit. Poraďte se o problému s někým starším nebo zajděte pro radu k psychologovi. Pohled zvenčí vám pomůže a vy tak nebudete mít silný pocit, že jste něco zanedbali, nebo udělali špatně.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Láska! To je to, co nyní potřebujete. Ať už jste s partnerem, nebo bez něj, lásku můžete pocítit i od přátel a rodiny. Užívejte si čas s těmi, které milujete a uvidíte, jak se vám najednou zlepší nálada a budete zářit jako to sluníčko na obloze. Pro nezadané je to velká výhoda, když se usmíváte, jste přitažlivější pro opačné pohlaví.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama