5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Obav už bylo dost, teď již budou věci plynout tak, jak mají. Pokud dostanete nabídku k cestování, rozhodně ji využijte. Teď je naprosto ideální chvíle zvednout kotvy a něco zažít, přijít na jiné myšlenky a odpočinout si.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Nehrňte se do žádných bláznivých akcí. Tentokrát by nemusely dopadnout dobře. Tím vám nechceme nahánět strach, ale spíš vybídnout k opatrnosti. Když se totiž do něčeho zaberete, ztrácíte někdy pud sebezáchovy. Doma v papučích sedět nemusíte, ale s padákem zkrátka neskákejte.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Zejména začátkem příštího týdne vám osud do cesty pošle nějakého pořádného sympaťáka, tak pokud jste na lovu, máte velkou šanci. Pokud ne, po dlouhé době budete v příjemné společnosti a rozhodně to bude příjemné zpestření vašich dnů. I když ve vší počestnosti.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Z vašeho vztahu už vyprchala veškerá vášeň. A to znamená, že je konec. Máte právo na lásku se vším všudy. Nesetrvávejte zbytečně v něčem, co už je dávno mrtvé. Seberte odvahu a udělejte radikální řez. Ten pravý na vás teprve někde čeká. 

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Tento týden je pravý čas na uspořádání dýchánku s kamarádkami. Odpočiňte si alespoň na pár hodin od chlapů a udělejte si výhradně dámský večer. Společně proberte, co vás trápí. Zjistíte, že vaše problémy jsou dost podobné, a uleví se vám. 

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Žijete od víkendu k víkendu? Práce vás nebaví, ale ubíjí? Poohlédněte se po nových nabídkách a zkuste rozeslat svůj životopis. Osud vám bude nakloněn a vy uspějete. Ale vyhněte se unáhleným výpovědím, nejprve si sežeňte nové zaměstnání a až potom to oznamte šéfovi. 

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Venku už začíná panovat krásné počasí, využijte toho. Běžte běhat, dejte si pár kilometru na kole či kolečkových bruslí. Pokud nejste zrovna sportovní typ, vyrazte na procházku do přírody. Zkrátka, načerpejte po dlouhých zimních večerech slunce plnými doušky. Bude to příjemná regenerace pro unavenou mysl.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Máte doma spoustu nepotřebných věcí, které už nevyužijete? Poskládejte je do krabice/krabic a zaneste do charitativní organizace, které je využije tam, kde je třeba. Nejenže vyčistíte domov od zbytečností, navíc uděláte i dobrý skutek. Uvidíte, jak dobrý pocit rázem budete mít.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
V poslední době vás přepadají myšlenky na to, že vám je partner nevěrný. Zjistit pravdu by nejspíše nebylo těžké, ale ruku na srdce, chcete to opravdu vědět? Myslete i na to, že někdy mohou být věci jiné, než se zprvu zdají. Důkladně promyslete, jestli na případnou pravdu jste připravená.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Dávejte si v dalším týdnu pozor na končetiny a to nejen při sportech, ale i v práci a volném čase. Hrozí vám zlomenina, takže se pořádně dívejte pod nohy, abyste nezakopli, nebo někam nespadli.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Objeví se příležitost vydělat si peníze navíc, ovšem bude to chtít vzít si pár dní dovolené z vaší současné práce. Dopodrobna si propočítejte, zda to pro vás bude výhodné, pokud ano, neváhejte a o dovolenou si řekněte. Z této spolupráce by mohlo být něco dlouhodobého.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Nemá cenu se dlouhodobě trápit nad věcmi, které nemůžete ovlivnit. Soustřeďte svou pozornost na věci, které můžete změnit, a udělají vám radost. Pro někoho to bude více sportu a druhému třeba přinese radost koupě nového nábytku a utřídění věcí v bytě.

Reklama