5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Trochu zase polevujete ve svých předsevzetích. Leden je pryč a vy jste sklouzla do starých pohodlných kolejí a to bylo přitom plánů na změny. Život může být barvitější, tak to zkuste. A výmluvy stranou. Když se chce...

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Začíná suchý únor a možná je to ta správná výzva i pro vás. Nikdo netvrdí, že máte problém s alkoholem, ale vzdát se ho na týden, dva či čtyři je možná docela dobrý nápad. On takový mírný detox není vůbec na škodu. Jasně, třeba ho nepijete, ale co ty brambůrky, nebo čokoláda v šuplíku? Navíc hvězdy vám v tomto odvykacím počínání budou dost nápomocny...

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Je čas zase vylézt ze své ulity. Leden nebyl úplně společenský měsíc a není třeba to během týdne dohnat, ale spíš si naplánujte setkání, které vás potěší nebo kupte lístky do divadla, kde jste dlouho nebyla. Je fajn se na něco těšit a mířit pořád dopředu.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Hodně lidí kolem vás řeší turbulence, ale vám se obloukem vyhýbají. Ušetřenou energii můžete vložit někam, kde to má smysl. Nechcete už dlouho něco dodělat? Vyřídit? Udělat si pořádek ve skříni či v autě? Jasně, nechce se vám, ale uvidíte, že to zvládnete během chvilky a ten následný pocit bude k nezaplacení.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Chcete mít ze sebe lepší pocit? Pak udělejte něco pro svou psychickou pohodu. Jste roztěkaní a snažíte se vynikat až v mnoha věcech na jednou. Drobnosti odložte a soustřeďte se jen na to důležité. Hned vám odpadne polovina stresu i z toho, že jsou na vás lidé okolo naštvaní, jak nestíháte dokončovat úkoly na nichž visí i jejich práce.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
V příštím týdnu vám bude nakloněna štěstěna. Do čehokoli se pustíte, to vám vyjde na výbornou. Je tedy ideální čas pustit se do věcí, které jsou nepříjemné a dlouho je oddalujete. Díky postavení hvězd budou tyto záležitostí méně stresující a navíc budou hrát k vašemu prospěchu. Využijte toho.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Máte divný pocit, že váš partner dělá něco, co by se vám nelíbilo. Máte tendence pátrat a zjišťovat. Prvně, než se pustíte do větší akce, se zamyslete, jestli případnou pravdu ustojíte. Chová se k vám drahá polovička hezky, tráví s vámi většinu času? Pak ho přestaňte „špízovat“. Stejně tím ničíte jen sama sebe, a jinak fungující vztah. Přenechte věci osudu.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Jste sama se sebou nespokojená, máte tendence propadat špatné náladě. Je to ale pouze o vašem nastavení. Když se budete neustále litovat, život pro vás veselý nebude. Změňte svůj přístup. Užívejte si přítomnosti. Nehleďte do minulosti ani budoucnosti. Radujte se z toho, co máte, to je základ všeho.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Dlouho jste si neudělala radost. Neustále myslíte na ostatní, sebe opomíjíte. Tentokrát udělejte výjimku. Investujte do vlastních potřeb. Udělejte si jeden den, kdy si zajdete na vlasy, necháte si udělat pedikúru, kupte si něco hezkého. A zapomeňte na výčitky, zasloužíte si to.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Porucha pozornosti, tak by se dal zkráceně popsat váš další týden. Zamilovaní tuto vlastnost mají a málokdy je něco přivede zpátky na zem. Užívejte si tento krásný pocit, ale zkuste ho ukočírovat na popracovní dobu, jinak budete mít problémy s nadřízeným, který bohužel neprožívá zamilovanost jako vy a chce mít dokončené úkoly, které vám zadá.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Okamžitě si dojděte vsadit sportku, protože v následujícím týdnu si na vás sedne štěstí a můžete vyhrát. Vždycky jste si přáli finanční svobodu a výhra by vám ji mohla dopřát, tak si tuto příležitost nenechte ujít. Zároveň si dávejte pozor na úrazy na schodech, chvilka nepozornosti a zlomená noha by vám mohla nepříjemně zkomplikovat celou zimu.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Jste protivní na ostatní a ti se od vás začínají odvracet. To, že se vám nedaří v pracovní sféře přenášíte do té osobní a neznáte hranic. Mohli byste přijít o důležitého přítele a jelikož jste velice ješitní, bude to na dlouhou dobu, než si uvědomíte, že musíte jednou ustoupit a také se omluvit. Když nebudete mít náladu, raději nikomu nevolejte a nevyvolávejte hádky.

Reklama