Beran
Už je to celá věčnost, co jste měla naposledy dovolenou. Pracovní povinnosti vás začínají vysávat, proto byste si měla naordinovat odpočinek. Nejlépe uděláte, když se objednáte dovolenou někde v teplých krajích. Zvedne vám to náladu a nastartuje na zbytek podzimu.

Býk
Jste ve fázi truchlení, protože nedávno skončil vztah, do kterého jste vkládala velké naděje. Ale smutná jste až moc dlouho a měla byste přejít do další fáze. Do fáze, kdy si zase začnete užívat života. Vždyť pro jedno kvítí slunce nesvítí.

Blíženci
Zkontrolujte si účty, dojdete k závěru, že jste na tom lépe, než jste si myslela. Podařilo se vám ušetřit docela slušnou částku peněz, a proto se můžete trochu rozšoupnout. Co takhle nový zimní kabátek nebo kvalitní kožené kozačky? Rozmazlete se!

Rak
Dávejte si pozor na jazyk. Někdo mluvíte až moc a může vás přistihnout někdo, koho zrovna pomlouváte. Než začnete o někom mluvit, prozkoumejte, jestli je vzduch čistý. Nechcete si přeci zadělat na problémy.

Lev
Vánoce jsou ještě docela daleko, ale vy už přemýšlíte nad tím, co svým blízkým pořídíte. Zbytečně se ale stresujete. Dejte si ještě chvíli klidu. Nechce mozkové závity odpočívat. Však budete možná nakonec překvapená, co všechno vás napadne. Inspirace přijde sama.

Panna
Tento týden to budete mít docela těžké. Nepěkné počasí, bolesti hlavy. Dejte si pozor, abyste něco nechytla. Bacily jsou všude kolem. Raději zvyšte přísun vitaminů.

Váhy
Tento týden potkáte někoho, koho jste dlouhou dobu neviděla. Budete překvapená, kolik toho najdete ke společné promluvě. Je skvělé někdy zavzpomínat na staré časy a zasmát se u léta neprobíraných historek.

Štír
I přes nepřízeň počasí se budete cítit skvěle a plná energie. Využijte volný čas na vycházku nebo výlet. Nezapomeňte se ale teple obléknout. Radost vám jistě udělá pořízení nového dobrého čaje.

Střelec
Čeká vás období plné zvratů. Dostanete nápad, který nesmíte zatím nikomu prozradit. S jistotou vám však za pár měsíců změní život. Postupně ho doveďte k dokonalosti a výsledek může přinést buď peníze, nebo třeba zlepšení rodinných vztahů.

Kozoroh
Intelektuální činnosti hoďte tento týden za hlavu. Zkuste dělat něco, u čeho si váš mozek opravdu odpočine. Ideální je například vyšívání nebo prohlížení si starých fotografií. Pijte u toho čaj a mějte nohy v teple.

Vodnář
Líbíte se samy sobě v zrcadle více, než kdy dříve? Možná to není jen klam. Navíc když budete pokračovat s pozitivním myšlením, které se snažíte poslední dobou probudit, bude vaše tvář ještě hezčí. S úsměvem jde zkrátka vše lépe.

Ryby
Můžete se těšit na listopad plný lásky. Ta přichází v mnoha podobách. Nehledejte ji tedy jen u lidí, ale třeba u psů. Pokud už dlouho uvažujete o chlupatém kamarádovi, zkuste navštívit nějaký psí útulek. Možná se tam skrývá vaše spřízněná duše.

Reklama