beran.jpgBeran
Stojíte nohama pevně na zemi a víte, že předsevzetí si můžete dát i jindy než 1. ledna. Vy, když se totiž pro něco rozhodnete, jdete za tím. Takže se nestresujte všemi kolem, kteří chtějí hubnout, studovat, bohatnout... Až přijde ten správný čas, rozhodnete se, do čeho se pustit.

byk.jpgBýk
Nový rok začínáte s vyrovnaností svou vlastní. Jen tak dál. Vaši blízcí vám budou projevovat přízeň a vy se budete cítit jako královna. Nezadané by mohly potkat vhodného partnera, ke kterému zahoří vaše city. My i hvězdy vám držíme palce. 

blizenci.jpgBlíženci
Házíte očkem na všechny strany, ale ono to není potřeba. Vyberte jeden objekt vašeho zájmu a tomu věnujte veškerou vaši energii. Rozhodně se to vyplatí víc. Zkuste si se začátkem roku utřídit vaše myšlenky třeba u příjemné meditace.

rak.jpgRak
Buďte připravená na to, že tento týden zažijete změny, které se vám možná nebudou moc líbit. Nemusíte se však bát. Ať se bude jednat o vztahovou či zdravotní rovinu, změny vždy povedou nakonec k lepšímu.

lev.jpgLev
Máte v plánu po novém roce držet dietu? I když máte pocit, že to třeba nepotřebujete, měla byste si dát alespoň očistný týden. Uvidíte, že se budete cítit lépe. Je na to ten správný čas.

panna.jpgPanna
Díky vlivu Merkuru zabodujete svými sociálními přednostmi, jako je empatie, komunikační schopnosti a improvizace ve stresových situacích.  Stůjte si za svým názorem, odměna na sebe nenechá slouho čekat.

vaha.jpgVáhy
Letošní Silvestr jste neslavila zrovna ve velkém stylu, ale přesto se cítíte, jako kdybyste byla na třídenním večírku. Únava je nesnesitelná a teď navíc vzhůru plnit povinnosti. Snažte se ji překonat sportem a pravidelným režimem.

stir.jpgŠtír
Pokud jste si připadala v roce 2020 osamělá, první polovina roku 2021 bude naopak přát seznamování. Jen nesmíte být tak vybíravá, věřte, že i z muže, který není na první pohled váš typ, se může vyklubat láska jako trám.

strelec.jpgStřelec
Od přírody sice nejste příliš ambiciózní, ale letošní rok se budete snažit prosadit. A to nejen v práci, ale ve vztahu. Stůjte si za svými názory, plány či přáním, abyste dosáhla svého cíle. Budete překvapená, jak to bude fungovat.

kozoroh.jpgKozoroh
Nedávejte si předsevzetí, nemají šanci na úspěch. Budete se akorát cítit svázaná, a to vás dovede k jejich porušení. S čistým štítem začněte až v únoru, to je vám souzeno uspět. 

vodnar.jpgVodnář
V noci z prvního na druhého ledna se vám bude zdát zvláštní sen. Poodhalí se v něm vaše budoucnost, ale jen v náznacích. Přemýšlejte nad tím, co by mohly výjevy znamenat. 

ryby.jpgRyby
Cítíte v kostech, že vás v novém roce čeká něco úžasného a ohromujícího. Jenže pokud necháte všechno jen na osudu, budete zklamaná. Musíte jít své budoucnosti naproti a snažit se, aby byla taková, o jaké sníte.

Reklama