Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNení každý den posvícení, jak se říká, a vy máte poslední dobou navíc pocit, že se tak trochu nudíte. Žádní noví lidé, žádné nové příležitosti... nevěšte hlavu, milí Berani, důležitější je udržovat status quo. Buďte vděční za ten klid, někdy je skutečně lepší, když se „nic neděje“, než aby vás semlel vír událostí, které by nešly zastavit. I na to zřejmě dojde, tak ať jste připravení a odpočatí!


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePálí vás dobré bydlo, milí Býci? Jen si to přiznejte, občas ve vás hlodá červíček, jestli náhodou nejste až moc „dokonalí“, a chce se vám trošku zlobit. Dobře dobře, proč byste si nemohli užít trochu toho povyražení, ale nezapomeňte na to, že je potřeba nést i následky svých činů, a když budete dělat něco, co je riskantní, ohrožujete tím sebe i svoji budoucnost. Pro vás se tento týden hodí pořekadlo: Dvakrát měř, jednou řeš!

.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Poslední dny jste nasadili velmi vysoké tempo, milí Blíženci, a ostatní znamení vás jen stěží dohánějí... tak jim odpusťte, že vám nestačí, ne všem zima prospívá. Ostatně vy také máte radši teplejší měsíce, ale teď jste zkrátka obdařeni přívalem energie, tak toho využijte a neohlížejte se na ostatní, oni mají své tempo a také vás nechají žít, až vám dojdou baterky. :)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeJe sice zima a není pravděpodobné, že byste se v nejbližší době někde vystavovali v plavkách, milí Raci, přesto byste neměli zanedbávat své tělo a nechávat ho ležet úplně ladem, protože zjara byste mohli „splakat nad výdělkem“. Jestli jste nabrali pár kilo a na procházce jste byli naposled mezi svátky, je nejvyšší čas se vážně zamyslet a třeba zakoupit permanentku na cvičení.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeSnažíte se zavděčit téměř každému, koho potkáte, protože jste rádi obklopeni pozitivní energií a stejně tak rádi slyšíte potlesk. Měli byste si ale uvědomit, že snaha zalíbit se všem je opravdu, ale opravdu zbytečná; není možné, aby vás všichni zbožňovali, stejně jako vy některé lidi prostě „nemusíte“. Místo obdivu se stáváte terčem různých vychytralých praktik a také zneužívání. Kdy si to už konečně uvědomíte a budete sami sebou?


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeÚnor poklidně plyne a vy jste trošku usnuly na vavřínech, milé Panny, jen si to přiznejte. Všechno vidíte růžově, což je ve vašem případě velmi neobvyklé a diví se tomu i vaši nejbližší. Je dobře, že jste v psychické pohodě, nicméně neškodilo by vystrčit hlavu z ulity a rozhlédnout se kolem, jestli se náhodou nemění situace... pozor, abyste nezaspaly něco důležitého!


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVztahové napětí bohužel nadále trvá, ale jedině vy držíte v rukou klíč k tomu, abyste situaci vyřešili. Brání vám v tom vaše vrozená nerozhodnost, o které všichni vědí. Rozhodli se ale nechat vás v tom vykoupat, a dobře dělají. Musíte pochopit, že jste dospělí a že máte zodpovědnost sami za sebe. Některá rozhodnutí za vás zkrátka nemůže udělat nikdo jiný, tak se vzchopte a udělejte konečně krok kupředu.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeVy jste ve svém okolí známí tím, že neustále potřebujete nové výzvy. To se týká nejenom práce, ale také osobního života. Rádi poznáváte nové lidi, přátele, partnery... Pamatujte ale víc než kdy jindy na to, že není dobré opouštět staré známé pro nové. Když přijde svízelná situace, jsou to právě ti „staří známí“, kteří vás podrží. Jestli vás skolí chřipka, zapomeňte na práci i na volnočasové aktivity a nemoc poctivě vyležte. Není čas na hrdinství ani dokazování si síly!


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeJste velmi netradiční a originální osobnost, což se projevuje kromě jiného také ve vašich vztazích. Pokud vedle sebe máte partnera, který vám dává řád, kterého se vám většinou nedostává, je to jedině dobře. Záleží ale na tom, čím je tento řád vykoupen. Pokud máte poslední dobou pocit, že jste nuceni k něčemu, co vám není blízké, nebo co je vám dokonce úplně cizí, buďte velmi obezřetní. Více sledujte také svoji životosprávu, jinak se vám všudypřítomná chřipka nevyhne...


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeKe všemu, co děláte, máte silnou motivaci. Nejste schopní dělat věci jen tak napůl, a to je dobře. Přesto se musíte smířit s tím, že některé věci a zejména vztahy prostě nelze řešit silou (nebo ještě větší silou :)) a je potřeba jim prostě nechat čas. Smiřte se s tím, že některé věci prostě neovlivníte, ani kdybyste se na svoji rohatou hlavu stavěli. Ozvěte se ale těm, které jste dlouho neviděli, protože není dobré úplně ztratit kontakt. To by vás mohlo mrzet.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeJe čas na důležitá rozhodnutí, která jste možná delší dobu odkládali. Hvězdy jsou vám nakloněny a vy si vyberete tu nejlepší možnou variantu. Můžete být klidní, vše jste pečlivě zvážili, není proč se trápit pochybnostmi. Domácí pohodě napomůže, když se nebudete o víkendu toulat a strávíte čas se svými nejbližšími. Jak je to dlouho, co jste se jich nezeptali na to, co si přejí oni? Většinou se chod rodiny řídí podle vás, tak všechny překvapte a přizpůsobte se protentokrát vy, uvidíte ten údiv a to nadšení!


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeKlidný rozjezd měsíce února je vhodným časem k tomu, abyste se zamyslely nad vztahy, které máte se svými nejbližšími. Pokud je něco v nepořádku, snažte se nevyvolávat konflikty, které vedou většinou k vaší větší a větší frustraci. Snažte se naopak o shodu, třeba i v maličkostech, protože ty jsou také velmi důležité a můžete se o ně opřít v době krize. Pokud jste už delší dobu single a tato situace vás trápí, zvedněte telefon a objednejte se k odborníkovi na lidské duše. Pomůže vám!

Reklama