Týdenní horoskop pro Býky: Našlapujte zlehka!

horoscopeS přicházejícím létem a počasím, které vy býci tak milujete, rozkvétáte do krásy a vidí to i vaše okolí. Některým z vás se možná i „zapalují lýtka“, a pokud jste nezadaní, je velká šance, že se objeví ten pravý/ta pravá. Pokud žijete v partnerství, obrátíte svou pozornost na svého partnera, a ten se možná bude divit... tak našlapujte opatrně, milí býci, ať ho nevyplašíte. :) V práci si dejte pozor na to, co říkáte. Ostatní vás berou jako autoritu a velmi dobře si pamatují, co jste kdy „pustili do éteru“.


Týdenní horoskop pro Berany: Pozor na první dojem i na sluneční paprsky

horoscopeOhniví berani jsou ve svém živlu. Vše se vám daří, na co sáhnete, to vám pod rukama vzkvétá. Pozor si ale dejte na nové známé či kolegy, kteří vás tak dobře neznají. Mohli by si o vás snadno utvořit mylnou představu, a jak dobře víte, první dojem se těžko napravuje. Buďte nápomocni i druhým, když vám samotným jde všechno tak od ruky. O víkendu bude krásné počasí, nezapomeňte se dobře namazat opalovacím krémem - hrozí vám spálení! A pokud na něj opravdu dojde, zkuste přírodní léčbu - třeba bílý jogurt.


Týdenní horoskop pro Blížence: Zkuste meduňku!

horoscopeBlížencům trošku dochází energie, ale nebojte se, je to jen dočasná záležitost a brzy zase budete v plné formě. Přemýšlejte ale nad tím, jestli nehoníte moc zajíců najednou. I když vám jde spousta věcí, neznamená to, že všechny musíte nutně dělat - a ještě naráz... Nezapomeňte se věnovat svému partnerovi, ocení, že jste si i na něj vyšetřili čas. Pokud máte problémy s usínáním, protože se blíží úplněk, zkuste meduňku!


Týdenní horoskop pro Raky: Zpytujte svědomí a hodně pijte

horoscopeJak se říká, na každého jednou dojde. Máte pocit, že právě došlo i na vás? Nebude to tak zlé, nicméně vám doporučujeme, abyste se zamysleli nad tím, jestli jste náhodou přece jen někde neudělali chybu. Přiznáte-li si ji sami, uleví se vám. Někdy je nejtěžší odpustit sám sobě. Pokud vás pobolívá hlava, je to tím, že se blíží úplněk, na který jste obzvlášť citliví... hodně pijte (vodu) a zkusit můžete i heřmánkový čaj.


Týdenní horoskop pro Lvy: Vy sami máte život ve svých rukách

horoscopeMáte pocit nenaplněnosti, který ale vychází z vás samotných. Vy sami, a nikdo jiný kolem vás, určí, kam se bude váš život ubírat. A vězte, milí společenští lvi, že vaše znamení to má o poznání jednodušší, protože vaší planetou je Slunce a lidé se rádi hřejí ve vaší blízkosti. O víkendu bude krásně, proto vyjděte ven, do přírody a s někým vám milým po boku. Možná, že se z „pouhého“ přítele stane něco víc - nebo poznáte někoho, kdo probudí váš zájem.


Týdenní horoskop pro Váhy: Ne slova, ale činy rozhodují!

horoscopePřestaňte se už konečně ohlížet do minulosti, protože tam už nic nezměníte. I když blížící se úplněk vás nutí „přemýšlet o nesmrtelnosti chrousta“, snažte se od myšlenek a slov dostat také k činům. Ty totiž rozhodují - třeba i o tom, jestli strávíte další léta s tím, koho máte rádi. Každé ráno vypijte sklenici vlažné vody, udělá vám dobře, rozproudí váš metabolismus.


Týdenní horoskop pro Panny: Pozor na nachlazení!

horoscopeMilé panny, stále se vám daří výborně, máte dokonce pocit, že byste snad mohly skály lámat. V příštích dnech si ale dejte pozor na vaše zdraví - lépe řečeno nepřeceňujte svoje síly. Máte na léto velké plány a i obyčejné nachlazení nebo neléčená chřipka by vám je mohly překazit. Udržujte v teple hlavně nohy a večer vyměňte studené nápoje za čaj, nejlépe bylinkový!


Týdenní horoskop pro Štíry: Promluvte s blízkými

horoscopeV příštích dnech vás to bude táhnout spíš domů než opačným směrem, a to je u vás co říct, milí štíři a štírky. Uděláte dobře, když se budete věnovat domácím pracem, anebo ještě lépe - vašim nejbližším, se kterými žijete. Jak dlouho už jste si spolu v klidu nepopovídali? A zastrčte ten jedovatý ocásek, aspoň pro jednou. Uvidíte ty účinky. :)


Týdenní horoskop pro Střelce: Doplňte palivo!

horoscopeZpomalte, milí střelci, i když se vám to zdá nemožné. Blížící se úplněk je ale skvělou příležitostí k tomu, abyste zase jednou přibrzdili a věnovali se záležitostem, které neustále odkládáte, případně lidem, na které nemáte čas. Večer se zdržujte spíše doma a naslouchejte více svému tělu. Pořád jedete na plný plyn, jenže občas musíte i doplnit palivo.


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Není všechno tak špatné, jak to vidíte vy!

horoscopeMáte neustále sklon velmi kriticky přemýšlet o lidech ve vašem okolí a o všem, co se vám stalo, jenže je možné, že jste došli k mylným závěrům. V nadcházejícím týdnu budete mít možnost konfrontovat své představy se skutečností, a možná se budete hodně divit. Váš přirozený sklon k negativismu a k tomu vidět věci černě dostane na frak. Ale to je vlastně dobře, ne?


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Zvolte zlatou střední cestu, i když vám není blízká

horoscopeNějak nám to v posledních dnech začalo drhnout, viďte, milí Vodnáři. Inu, není každý týden posvícení. Blíží se úplněk, ten vám trochu ubírá síly, a zlobí vás zdraví. Není se ale čemu divit, protože vy se opravdu nešetříte, a vaše tělo ani mysl zkrátka nejsou nevyčerpatelnými pokladnicemi, ze kterých je možné stále jen brát. Zamyslete se proto, jestli je vás životní styl pro vás tím nejlepším... a opakujte si stále: Všeho s mírou!


Týdenní horoskop pro Ryby: Všechno klape, užívejte si!

horoscopeRyby se před úplňkem cítí překvapivě skvěle. V práci i doma a ve vztahu s partnerm funguje vše podle vašich představ, co víc byste si mohly, milé ryby, přát? Začněte se konečně trochu starat také samy o sebe, neodbývejte se v jídle a užívejte si slunečních dnů. Kdyby se zase ozval žaludek, dejte si mátový čaj, ten umí zázraky!

Reklama