Týdenní horoskop pro Býky: Bude líp, ale nezapomeňte na dovolenou!

horoscopeMilí býci, zdá se vám, že se všechno snad konečně obrací k lepšímu - a když ne k lepšímu, tak aspoň „do starých kolejí“? Je to tak, a vy sami na tom máte zásluhu. Přes všechny překážky stále tvrdě pracujete, i když vás to stojí hodně sil. Mimochodem - už jste si naplánovali letní dovolenou? Pokud ne, máte nejvyšší čas. Sami víte nejlíp, že jedině v cizím prostředí dokážete úplně „vypnout“.


Týdenní horoskop pro Berany: Potkáte prince na bílém koni!

horoscopeMilé příslušnice něžnějšího beraního pohlaví, zbystřete! Zvláště pokud jste single, mohlo by se v nejbližších dnech „blýsknout“ na lepší, partnerské časy! Ve vašem okolí se totiž objeví někdo, kdo by pro vás mohl být konečně tím princem na bílém koni. Pokud jste zadané, zbystřete dvojnásob - dotyčný muž bude stát opravdu za hřích. Jestli nechcete přijít o současného partnera, tak nohy na ramena a tryskem pryč, tomuhle muži jinak jen stěží odoláte!


Týdenní horoskop pro Blížence: Vyrazíte do společnosti a za odměnu zkuste zapracovat na restech...

horoscopeRadujte se, veselte se, slavíte přece v tomto období narozeniny... potěší vás „nehmotná“ pozornost, kterou dostanete od vašeho partnera. Co to bude? Nechte se překvapit a oprašte společenský oděv! Po víkendu aspoň předstírejte, že pracujete na něčem, co už dlouho odkládáte... uklidníte tím zase na chvíli ty, kteří se už opravdu hodně dlouho nemohou dočkat, až práci dokončíte... všichni vědí, že bojujete na mnoha frontách, ale znáte to pořekadlo o uchu a džbánu s vodou, ne?


Týdenní horoskop pro Raky: Hýčkejte svého partnera

horoscopePro vás je nejdůležitější rodina, a to i v těchto dnech. Poslední dobou máte možná pocit, že vás váš partner zanedbává. Bude to ale nejspíš jenom tím, že ho trápí obavy o vaši společnou budoucnost. Ujistěte ho, že jste tu pro něj a hodláte s ním strávit zbytek života. Potřebuje to slyšet - a za krásná slova se vám bohatě odmění. :)


Týdenní horoskop pro Lvy: Vydržte, milované léto se blíží, i když to tak nevypadá

horoscopeLvíčice i lvíčci, zdá se, že je pro vás období před prázdninami nekonečné. Slunce ne a ne vykouknout a vy už byste tolik potřebovali teplo, vodu, letní radovánky... Ještě chvíli vydržte, dočkáte se. Zatím si dejte pozor na jednoho člověka ve vašem okolí, ke kterému jste v minulosti měli hodně blízko. Nemyslí to s vámi dobře - a vám by se ulevilo, kdybyste ho vyškrtli ze seznamu svých přátel. On za to opravdu nestojí!


Týdenní horoskop pro Váhy: Noví kolegové vás budou bavit

horoscopeKolem vás se toho poslední dobou hodně děje. V práci se možná vyměnili někteří kolegové a vám se s nimi bude i přes vaše počáteční obavy dobře pracovat. Doma se naštěstí nemusí změnit nic, ale pouze pod jednou podmínkou - začnete-li si svého partnera více všímat a přestanete-li drobit svoji pozornost mezi lidmi, kteří si ji ani nezaslouží.


Týdenní horoskop pro Panny: Respektujte jiné názory a zmírněte nároky

horoscopePanny, vy jste stále na vlně šťastných dnů - už dlouhá léta jste neměly tak hezké jaro, že? Štěstí vás žene vpřed, zvládáte toho hodně, ale některé věci se zkrátka nezařídí jen mávnutím kouzelného proutku a všichni kolem vás se nemůžou poskládat do čtverečku na váš povel. Respektujte názory ostatních, i když s nimi nesouhlasíte, a nebuďte tak hrr!


Týdenní horoskop pro Štíry: Chyťte se za nos, nejste dokonalí!

horoscopeŠtíři a štírky, co se to s vámi děje? Že byste se konečně pro změnu pokoušeli kriticky zamyslet spíše než nad ostatními také sami nad sebou? Hvězdy pokyvují souhlasně hlavou - je to potřeba! Zpytování svědomí ještě nikomu neublížilo, právě naopak! V příštích dnech vás také čeká důležitá zpráva, týkající se vašich dětí. A nebude negativní, nemáte se čeho bát.


Týdenní horoskop pro Střelce: Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu...

horoscopeStřelci a střelkyně, ve vás se ten ohýnek zase jednou pěkně rozhořel a máte chuť zlobit! Dejte si ale pozor, pokud nechcete, aby se vám rozpadl vztah, který jste dlouho budovali. Ano, je možné, že těm, kteří s vámi měli nekonečnou trpělivost, rupnou nervy a odešlou vás do míst, kam se rozhodně nechcete ani podívat! Pokud máte dítka školou povinná, zkontrolujte jim pořádně žákajdy. Je možné, že před vámi tají nějakou tu nepěknou známku...


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Nekupujte si lásku dárečky!

horoscopeMilí kozorozi, vy ke svojí práci přistupujete opravdu zodpovědně a pořád přemýšlíte o různých zlepšeních, která by přispěla k lepším výsledkům. Za to vás rozhodně chválíme! Pozor byste si měli dát spíše doma. Poslední dobou máte sklony si přízeň svého partnera kupovat různými dárky... jste si jistí, že potom odhadnete, jesti partnerovi záleží skutečně jen na vás, nebo jestli mu vztah s vámi vyhovuje především kvůli materiálnímu zajištění?


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Volnost, rovnost, bratrství - ale s mírou!

horoscopeV posledních dnech trpíte nejistotou, milí Vodnáři, která se týká hlavně vašeho vztahu. Pochybovat byste měli ale především o sobě, protože vaše drahá polovička je tolerantní až až! Napadlo vás někdy, jak by se vám žilo po boku někoho, kdo by vaši abnormální potřebu volnosti nechtěl nebo nemohl akceptovat? Vaše křídla mají rozpětí kondora, ale umíte svoji neustálou nepřítomnost ostatním něcím vynahradit?


Týdenní horoskop pro Ryby: Dělejte hlavně to, co vás baví

horoscopeVěnujte se především tomu, co vás baví a co vás dělá šťastnou. Víte lépe než kdokoli jiný, že pracovat pod tlakem nebo na něčem, k čemu nemáte blízko, vám nejde a odráží se to na vašem zdraví. Někdo z vašeho velmi blízkého okolí vás požádá o laskavost, která ale nebude zrovna žádnou maličkostí a vás bude stát dost sil, abyste pomohli. Tak si to dobře rozmyslete, než na onu „laskavost“ kývnete.

Reklama