Týdenní horoskop pro Býky: Starejte se o sebe!

horoscopeMimořádne příznivý týden čeká býky, jejichž nálada se ještě zlepší v sobotu, kdy nastane letní slunovrat, a je tedy jisté, že léto je tady! Býci, sice se vám v práci i doma daří, ale zase zapomínáte sami na sebe. Kdy jste si byli naposledy zacvičit? Jak o sebe pečujete? Že nevíte, jak odpovědět? To je přesně ono! Tak to napravte!


Týdenní horoskop pro Berany: V práci vás docení!

horoscopeLidé tohoto ohnivého znamení by se měli mít v nadcházejících dnech na pozoru! Díky své upřímné povaze by se vám totiž mohlo stát, že se nechtěně dostanete do velmi nepříjemné situace, ze které bude těžké východisko. Ale po víkendu vás čekají dny plné úspěchu, především v  zaměstnání se vám dostane zaslouženého uznání. A to je něco, co vás hodně potěší, nemám pravdu?


Týdenní horoskop pro Blížence: Zamyslete se, co od vztahu chcete

horoscopeBlíženci se budou doma nudit. Nic nového pod sluncem, že? Pokud máte pocit, že vás váš dlouhodobý vztah přestal bavit, zamyslete se především nad tím, jestli jste svému partnerovi oporou, nebo spíš očekáváte, že budete podpíráni vy. Možnost B je správně? Pak se ale nedivte, že i partnerovi jednou dojdou síly!


Týdenní horoskop pro Raky: Rodinu řešte s rodinou

horoscopeV nadcházejících dnech budete zas a znova řešit rodinné záležitosti. To nikoho nepřekvapuje, protože vy jste na svoji rodinu zatížení. Dávejte si ale pozor v práci. Jednak byste mohli vyzradit něco, co by vás později mohlo mrzet, a jednak si uvědomte, že ostatní mají také své starosti a nebaví je stále poslouchat vaše stížnosti.


Týdenní horoskop pro Lvy: Zjistěte, co vás štve!

horoscopeMáte problém s vlastním životem, milí lvi? Nejste spokojení s tím, jak žijete? Tak si konečně sedněte (sami) a zamyslete se, co vám vlastně tak moc vadí. Možná zjistíte, že je to jen souhra malých nepříjemností, které nakonec vůbec nebude těžké vyřešit... V sobotu začíná léto, udělejte si proto sami v sobě pořádek, abyste si ho mohli pořádně užít, tak jak to umíte jen vy. :)


Týdenní horoskop pro Váhy: Vaše plány nevyjdou, ale budete okouzleni

horoscopeV následujících dnech vás čeká setkání se sympatickým člověkem, na které se už dlouho těšíte a připravujete. Tak se, milé Váhy, připravte i na to, že nic nepůjde tak, jak jste si naplánovaly. Počítáte s tím, že onoho člověka okouzlíte, ale budete to spíš vy, kdo bude zasažen (možná i amorovým) šípem přímo na komoru. Tak se držte!


Týdenní horoskop pro Panny: Ne vše, co si myslíte, musí být nutně pravda!

horoscopePanny, proč si pořád tak berete k srdci věci, které jste si vlastně jen vy samy vykonstruovaly ve vaší hlavičce? O všem hodně přemýšlíte, ale protože se často a rády ocitáte ve vašem vnitřním světě, stane se, že vaše domněnky jsou opravdu někde úplně jinde, než je reálný svět. Zkuste se zeptat vašich blízkých, jak vidí věci oni. Budete překvapeny! A nemračte se pořád, léto je tady!

 


Týdenní horoskop pro Štíry: Sbírku motýlů si nechte na jindy...

horoscopeVe vašem životě se objeví nový objekt vaší touhy... kolikátý už? To víte jen vy sami, milí štíři. Tentokrát se ale držte stranou, protože máte jiné starosti, které jsou důležitější než nová kořist do sbírky, a kromě toho asi nejste úplně nezadaní, že? Sobotní letní slunovrat vás dostane do přírody, kde se budete cítit dobře. Tam setrvejte.


Týdenní horoskop pro Střelce: Važte si partnera... nebo vyhlížejte nového!

horoscopeSobotní letní slunovrat vás dostane do euforie, ke které ale vy nemáte nikdy daleko, milí střelci. Zkuste tentokrát svoje nadšení vrhnout i na partnera, přestože na něm jindy vidíte samé chyby a dráždí vás, jak je jiný a jak vám nerozumí... mýlíte se, rozumí vám velmi dobře a má vás rád jako nikdo jiný. Pokud jste momentálně volní, dobře se dívejte kolem sebe, a to hlavně o víkendu.


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Čeká vás zkouška. Projdete!

horoscopeTento týden vás čeká zatěžkávací zkouška, ve které se ukáže, jak pevný máte charakter. Ničeho se neobávejte, o vás vaše okolí dobře ví, že vaše hodnoty jsou v pořádku a za správnou věc se umíte i bít, když na to přijde. Nikoli rukama, ale intelektem. Těšit se můžete z nadcházejícího léta, vaše zasloužená dovolená se blíží!


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Zábava nebude, ale je už blízko!

horoscopeTýden, který přijde, nebude úplně jednoduchý a pravdepodobně vás nečeká ani žádná velká zábava v milé společnosti. Nevěšte ale hlavu, v sobotu přijde léto a věřte, že vás v nadcházejícíh měsících čeká spousta veselí. Pokud na vás přijde chandra, vemte do ruky oblíbenou knihu. Může být i obrázková. :)

 


Týdenní horoskop pro Ryby: Soustřeďte se na sebe!

horoscopeMilé ryby, přestaňte se aspoň v následujících dnech zabývat problémy druhých lidí, a řešte ty svoje. Často totiž plýtváte energii tam, kde to není potřeba, a na vás samoné už nezude. Soustřeďte se maximálně na partnera a děti a snažte se být více doma a odpočívat. Když bude nejhůř, vyrazte do přírody a těšte se sladkými plody, které nabízí.

Reklama