Týdenní horoskop pro Býky: Starejte se o sebe!

horoscopeMimořádne příznivý týden čeká býky, jejichž nálada se ještě zlepší v sobotu, kdy nastane letní slunovrat, a je tedy jisté, že léto je tady! Býci, sice se vám v práci i doma daří, ale zase zapomínáte sami na sebe. Kdy jste si byli naposledy zacvičit? Jak o sebe pečujete? Že nevíte, jak odpovědět? To je přesně ono! Tak to napravte!

Stále trvá období, kdy se cítíte dobře a plni sil. Jste ale více emotivní než obvykle, pozor si dejte hlavně při dnešním úplňku, který by mohl s vašimi city pěkně zatočit. Pro nezadané platí šance, že by mohli potkat zajímavý protějšek. Zadaní, vy pamatujte na to, že nemáte tahat emoce ani do práce, protože jste to nakonec stejně jen vy, kdo to odskáče. Nasaďte poker face, hleďte si svého a výjimečně se nesnažte přetrhnout se kvůli vašim kolegům. Měli by svoji práci zvládat sami!


Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeBerani, dnešní úplněk vám přidá energii, kterou jste možná postrádali. Pokud se chcete řídit radami hvězd, vrhněte tuto energii na to, abyste si ve svém okolí zjednali pořádek a respekt, a to jak doma, tak v práci. O víkendu si můžete dopřávat, co hrdlo ráčí, těšíte se dobrému zdraví a navíc jste v pohybu, což je ideální kombinace.


Týdenní horoskop pro Blížence: Zamyslete se, co od vztahu chcete

horoscopeBlíženci se budou doma nudit. Nic nového pod sluncem, že? Pokud máte pocit, že vás váš dlouhodobý vztah přestal bavit, zamyslete se především nad tím, jestli jste svému partnerovi oporou, nebo spíš očekáváte, že budete podpíráni vy. Možnost B je správně? Pak se ale nedivte, že i partnerovi jednou dojdou síly!

Milí blíženci, nedělejte si hlavu z toho, že vám zdraví neslouží úplně tak, jak byste si představovali. Místo litování se raději popřemýšlejte, jak byste mohli svůj životní styl ozdravit. Jste stále ve spěchu, to je ten hlavní problém. Dodržujte pitný režim a uberte na cukru u tucích, a uvidíte tu změnu. Úplněk vám přinese nové kontakty, které v budoucnu využijete.


Týdenní horoskop pro Raky: Rodinu řešte s rodinou

horoscopeV nadcházejících dnech budete zas a znova řešit rodinné záležitosti. To nikoho nepřekvapuje, protože vy jste na svoji rodinu zatížení. Dávejte si ale pozor v práci. Jednak byste mohli vyzradit něco, co by vás později mohlo mrzet, a jednak si uvědomte, že ostatní mají také své starosti a nebaví je stále poslouchat vaše stížnosti.

Raci, vy už se nemůžete dočkat prázdnin, a je to na vás vidět. Nepříjemnosti posledních dnů vám sice ubraly trochu na energii a optimismu, ale vy se tentokrát tolik neohlížíte do minulosti tolik jako jindy, a dobře děláte. Dnešní úplněk je posledním náročným dnem tohoto období. Pokud jste rodiči, nechte o víkendu své děti vydechnout, nečekanou volnost určitě ocení!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeVaši přátelé a blízcí se na vás zlobí, milí lvi, a právem. Zamyslete se nad tím, co jim říkáte, a co ve skutečnosti děláte nebo jací jste. Že nevidíte ten rozpor? Pak je na čase větší sebereflexe! Dnešní úplněk přinese možnost nových kontaktů, a vy jí rádi využijete. Dávejte si ale pozor na jazyk a zkuste pro jednou druhé zaujmout bez velkých gest a řečí do větru. Jste okouzlující i bez toho!


Týdenní horoskop pro Váhy: Pozor na pokušení!

horoscopeCítíte se lépe než v předchozích dnech? Úplněk vám pomůže dostat se mezi lidi a přijít na jiné myšlenky, navíc vám dodá na přitažlivosti a je množné, že se ve vašem okolí objeví někdo zcela nový, kdo vzbudí váš zájem. Postupujte s rozvahou, jste-li zadaní, protože tohle by nebyla jen láska na jednu noc. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeKritické panny se při úplňku změní na roztomilé společnice, což ocení nejen muži, ale i ženy ve vašem okolí. Pokud máte pocit, že potřebujete ve svém životě něco změnit, začněte zlehka. Co třeba přestavět doma nábytek? Nemusíte přece hned měnit zaměstnání nebo místo bydliště... Vy přece neděláte věci bez toho, aniž byste o nich zevrubně přemýšleli.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeMilí štíři, vy působíte navenek vždy suverénně a za každých okolností zachováváte chladnou hlavu, při dnešním úplňku by se vám ale mohlo stát, že se vám nepodaří zůstat úplně v klidu. Možná vás někdo vyprovokuje k ostřejší slovní výměně, rozhodně se ale nepouštějte do jiných než slovních soubojů. Zatněte zuby a nechte si pro tentokrát svoje názory pro sebe. V příštích dnech se ukáže, že jste měli pravdu, aniž byste ji museli obhajovat.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePokud jste se v posledních dnech příliš nezajímali o lidi ve svém nejbližším okolí, milí Střelci, nemuselo by se vám to teď vyplatit. Proto potlačte svoji ješitnost a zkuste se ozvat i těm, kteří se dlouho neozvali vám. Dnešní úplněk je ve vašem znamení, prožijete ho harmonicky a i v příštích dnech se vám bude dařit, pokud tedy nebudete zbytečně trucovat!


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Čeká vás zkouška. Projdete!

horoscopeTento týden vás čeká zatěžkávací zkouška, ve které se ukáže, jak pevný máte charakter. Ničeho se neobávejte, o vás vaše okolí dobře ví, že vaše hodnoty jsou v pořádku a za správnou věc se umíte i bít, když na to přijde. Nikoli rukama, ale intelektem. Těšit se můžete z nadcházejícího léta, vaše zasloužená dovolená se blíží!

Události posledních dnů vám otevřely oči v mnoha směrech a dnešní úplněk ještě posílí vaši zlepšující se náladu. Tu ocení zejména lidé ve vašem nejbližším okolí, protože váš úsměv na rtech pro ně hodně znamená. A ještě spokojenější budou, pokud je za něco pochválíte... uvidíte, budou se dít věci!


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Zábava nebude, ale je už blízko!

horoscopeTýden, který přijde, nebude úplně jednoduchý a pravdepodobně vás nečeká ani žádná velká zábava v milé společnosti. Nevěšte ale hlavu, v sobotu přijde léto a věřte, že vás v nadcházejícíh měsících čeká spousta veselí. Pokud na vás přijde chandra, vemte do ruky oblíbenou knihu. Může být i obrázková. :)

Milí vodnáři, dnešní úplněk z vás jako mávnutím kouzelného proutku vykouzlí doslova neodolatené bytosti, kterým nikdo nedokáže nic odepřít. Využijte situace a zapůsobte tam, kde se vám to může hodit. :) O víkendu se věnujte rodině a dětem, čas strávený s nimi přinese radost jak jim, tak i vám.

 


Týdenní horoskop pro Ryby: Soustřeďte se na sebe!

horoscopeMilé ryby, přestaňte se aspoň v následujících dnech zabývat problémy druhých lidí, a řešte ty svoje. Často totiž plýtváte energii tam, kde to není potřeba, a na vás samoné už nezude. Soustřeďte se maximálně na partnera a děti a snažte se být více doma a odpočívat. Když bude nejhůř, vyrazte do přírody a těšte se sladkými plody, které nabízí.

Ryby, vám se daří mimořádně dobře po finanční stránce, což se projevuje i na vás samotných a na vašem chování. Dopřáváte si více než kdykoli jindy a hvězdy tentokrát nezvedají varovně prst, proto si to užívejte! Náladu si nenechte pokazit ani zdravotními problémy či případnými plánovanými operacemi, protože negativní myšlení a strach mohou napáchat velké škody, ale to vy už dobře víte.

Reklama