Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopePrvní červencový týden vás zastihne v dobré náladě. Umíte si letní dny užít i bez toho, že byste měla volno. A to je vaše velké plus. Zatímco ostatní si budou stěžovat a řešit, kam „upíchnou“ své děti a že dovolená snad letos ani nevyjde, vy jste v klidu a v pohodě, i kdyby léto bylo čistě pracovní.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeI když se vám zrovna třikrát nechce, věnujte se rodině, a to i té její části, kterou zas až tak nemusíte. Všetečná tchyně nebo sklerotická tetička, pořád jsou to vaše příbuzné. To ale samozřejmě neznamená, že popřete sama sebe. Naučte se s nimi vycházet, však vy cestu najdete. Příští dny budou přát otevřené komunikaci.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Oslabený organismus si vyžádá chvíle odpočinku. Nedá se nic dělat, víme, že jste zrovna – především pracovně – v ráži a nechce se vám ubírat plyn, ale vaše tělo si o to řekne samo. Ono vám nic neuteče, v dnešní době můžete být s lidmi i prostřednictvím moderních technologií, není třeba být všude osobně. :)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeCo se škádlívá, to se rádo mívá, říká se. Ve vašem okolí se pohybuje osoba opačného pohlaví, která vás přímo provokuje. A vy nevíte, jak se k tomu postavit. Tentokrát se nemusíte bát, dotyčný to s vámi nemyslí zle, naopak. Dobírá si vás, protože vás má rád, a tak trochu si užívá to, jak se při tom durdíte. :) Nebuďte tak důležitá a uvolněte se trochu. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeMožná to není na první pohled patrné, ale vy jste dobrák od kosti. Pro své milované byste se rozkrájela, kdybyste mohla. Měla byste si ale v těchto dnech stanovit jasné hranice, co ještě ano, a co už ne. Nároky některých vašich příbuzných na váš čas už hraničí se zneužíváním, ale vy jste jakoby slepá a hluchá, a pak se divíte, že nic nestíháte.

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeZlobíte se na druhé neprávem, za vaše momentální problémy si můžete sama. A to i v případě, že jste se do nich dostala proto, že jste chtěla někomu pomoci. Jste dospělá a rozumná, musíte včas zvážit, co zvládnete, a co už je nad vaše síly. Na druhou stranu, nikdy není pozdě na to si to přiznat. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeRáda lidem pomáháte, a to naprosto nezištně, což vás šlechtí. Kupodivu ale neumíte přijmou to, když se vám někdo snaží jakkoli poděkovat, nebo vám nabízí protislužbu. Nebuďte tak stydlivá a klidně přijměte nějakou pozornost nebo hezký dárek, a proč ne, když si ho zasloužíte? Důvěřujte si trochu!

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeMáte-li na někoho políčeno, a to zejména v záležitostech milostných, bude se vám dařit a vaše vyhlédnutá „oběť“ se ráda nechá polapit. :) Jen si dejte pozor na to, abyste nakonec nelitovala, že jste si s dotyčnou osobou vůbec něco začínala. Jak se totiž nakonec ukáže, možná jste to spíše vy, kdo byl uloven“, a nebude lehké se vymanit z okovů, které vám budou okamžitě nasazeny.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePrvní týden prázdnin vás naplňuje radostným očekáváním věcí příštích. Milujete cestování a je jedno, jestli do zemí vzdálených, nebo do míst blízkých. Dost pravděpodobně vás v příštích dnech překvapí nabídka podívat se někam, kam jste už dlouho chtěla zavítat. Neváhejte a přijměte lákavé pozvání, byť jen na krátkou dobu. Víc dovolené už stejně nemáte. :)

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Udělejte si pořádek ve vašich známých a přátelích – a rozlišujte, kdo patří do té které skupiny. Sice nemáte problém bavit se v podstatě s kýmkoli, na druhou stranu – stojí vám to za to? Svůj volný čas, a nemáte ho moc, byste měla trávit s těmi, kteří jsou vašemu srdci nejblíže. Vykašlete se na řeči okolí, všem se stejně nezavděčíte a závistivci byli, jsou a budou.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeZatímco kolem vás se všichni těší na prázdniny či dovolenou a v podstatě neřeší nic jiného, vy jste myšlenkami pořád v práci. Smiřte se tedy s tím, že na vás ostatní budou pohlížet jako na hodně divného patrona, se kterým je nuda. A nedivte se, pokud se stane, že si vaše rodina naplánuje volno klidně i bez vás.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeJste mimořádně tvořivá a jste pro ostatní inspirací. Dávejte si ale pozor na to, abyste ostatním to „své“ nevnucovala. Kdo chce, nechť vás následuje, a kdo nechce, nemusí. :) Na to nezapomínejte především v nejbližším rodinném kruhu. Nenuťte do ničeho zejména dospělé děti, pokud je máte, a uvědomte si, že ony už mají právo na vlastní světonázor.

Reklama