Jeden z mých ex si k rozchodu vybral tu nejlepší chvíli, jakou mohl. Měla jsem před státnicemi a odjela jsem se učit domů k rodičům na Moravu, abych jeho zbytečně neznervózňovala. Chodili jsme spolu v té době tři roky, z toho poslední půlrok jsme spolu i bydleli – v Praze, kde jsem studovala, a on se za mnou přistěhoval.

Doma jsem se, nic netušíc, hezky učila a jednoho pozdního večera, zhruba týden před státnicemi,  mi na mobil přifrčela SMSka. Byla dlouhá, přesné znění si nepamatuju, ale bylo to prostě ve smyslu: Už tě nemiluju, mám jinou.

Věřte tomu, nebo ne, měl jinou, trvalo to delší dobu, a ještě ke všemu byla z Ostravy! Nechápala jsem, jak a kdy to vůbec dali dohromady, později se i nějaké to vysvětlení našlo, ale to už mě to nezajímalo.

Státnice jsem pochopitelně neudělala, a když jsem si do bytu přijela pro věci, už tam byla ve skříních nastěhovaná náhradnice… že to nebylo lehké, asi nemusím zdůrazňovat.

Je to už dávno a dokázala jsem se od toho oprostit natolik, že vůči němu necítím ani ždibíček zášti (a to jsem mu, když se to stalo, nepřála nic něžnějšího než pomalou a bolestivou smrt, že…).

Život mi to všechno bohatě vynahradil a hlavně jsem šťastná, že ho netrávím po boku někoho jeho „kvalit“. :)

Klára Milošová

Dnešní téma: Rozchod!

Napište nám, cokoliv vás napadne na téma rozchody. Popište rozchody, kterými jste prošla, způsob, jakým se rozcházíte vy. Napište nám o nejoriginálnějším rozchodu, o kterém jste kdy slyšela.

Své příspěvky na téma ROZCHOD posílejte už teď na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé e-maily budeme v průběhu dneška zveřejňovat a jednu z vás také odměníme. Tentokrát hrajeme o dárkový balíček čajů Pickwick se stylovým hrnečkem.

Reklama