Ve středu proběhla bouřlivá porada našeho magazínu a zde máte výsledek aneb na co se můžete těšit příští týden.

Nebudu chodit dlouho okolo horké kaše. Středečníí porada byla ve znamení hokeje. Byl jsem po úterním slavném vítězství Pardubic nad Brnem po otřesu, a tak měla vedení porady na starosti Klárka Wimmerová. Já jsem jen vysílal prosebné pohledy, aby rozhodla, co je dobré a co ne.

Saša Stušková, která příští týden odjíždí na svatební cestu, byla duchem zcela mimo, a Dana Svobodová byla výbojná až místy agresivní, neboť hrozilo, že bude editovat dva dny za sebou.

Jakub byl spíše zádumčivý a tichost jemu vlastní ho přešla, až když nám pověděl, že se stává filmovou hvězdou. A že nám z toho dá na příští týden reportáž.

Klárka Wimmerová si svou roli moc užila a ukázala, že její stále ještě novomanžel se má v budoucnu na co těšit. Inspirován jejím pohledem, který vrhala na všechny strany, jsem vymyslel jedno z budoucích témat. Umíte být semetrika? Chudák Kubíček. Ale já ho varoval…

A konec plácání drbů z redakce a pojďme k věci.


V pondělí  23. 4. 2012 se na vás vrhne Dana Svobodová a zeptá se vás, zda se více holíte v zimě, nebo na jaře. Už se těším na první reakce, že nám docházejí témata, že vytahujeme opět holení, ale jsme přesvědčeni, že tohle téma je ožehavé periodicky stejně jako Vánoce a hubnutí…  Tak holit, nebo neholit?

V úterý 24. 4. 2012 poslední den před svatební dovolenou Saša Stušková zavelí ženám do politiky. Myslíte si, že ženy do politiky patří? Mají být kvóty? Atd…

Ve středu 25. 4. 2012 Jakub Kočí vymyslel dle našeho soudu velmi riskantní téma, ale on vám věří. Prý máte popsat básní dobu svých studií. Jsem zvědav, co z toho bude.

Ve čtvrtek 26. 4. 2012 se vás zeptám, jak snášíte sportovní televizní přenosy. A víte vůbec, že vás letos čeká MS v hokeji, ME ve fotbale a Olympiáda? Těšíte se?

V pátek 27. 4. 2012  Jakub Kočí uzavře mužský trojblok tématem, zda na vás sedí nebeská znamení.  Já skeptik na to sice nevěřím, ale co znám ženy, tak se v tom často vidí. A co vy?


Mám za to, že témata jsou to pestrá, a na některá se vyloženě těším. Hlavně na svoje. A co nás čeká jiného?

Začneme hledat tři těhotné nastávající maminky, které nás blogovým způsobem provedou svým těhotenstvím. Mám pro ně připraveny odměny za více než 14 000 Kč.

Máme připravený rozhovor s Bárou Štěpánovou, příběh kluka, co žije na Hlavním nádraží v Praze, rady, jak naučit andulku mluvit, i jak doma chovat slepičku, kamarádku. Budeme mít i reportáž z natáčení nového českého filmu, kde náš redaktor Kuba hraje kněze. A spoustu dalších zajímavých článků, které vás doufám pobaví, poučí, nebo jen zaujmou.

Reklama