Plán příštího týdne je hotov. Přečtěte si, co vás čeká a nemine, pokud přijdete na náš magazín.

Na poradě jsme se sešli po dovolených všichni. Minulý týden tenhle článek o tom, co se chystá na následující týden, nevyšel, neb články sice byly vyporadovány, ale v rámci státních svátků se ve středu needitovalo. Navíc skoro celá redakce byla na dovolené a nebylo nikoho, kdo by mne mohl zastoupit v psaní tohoto textu.

Takže navazuji na tradici a přináším zprávy z budoucnosti.

Příští týden Saša Stušková přinese rozhovor s Pavlem Novotným, kterému se narodilo miminko, a prý se svěří s tím, jak ho změnilo. Jakub Kočí se podívá na to, jak fungují nulté ročníky vysokých škol a upozorní vás na to co vše musí student, který se nedostal na VŠ udělat, aby neměl problémy se státem. A Dana Svobodová kromě módních článků přinesla i příběh svého známého. Padesátiletého chlapa, co si nabrnkl mladší partnerku a nyní má problém, protože ve svém věku již nemá sil na jeho výchovu.

To zdaleka není vše.

Od příštího týdne se do redakčního kolektivu jako externí redaktorka zapojí čtenářka Anai – vlastním jménem Zuzana Hainallová a spolupráci zahájí svým seriálem o líčení krok za krokem. A reportáží z tantrické masáže na vlastní prožitek.

A co nás čeká za témata dne?

V pondělí 18. 7. Saša Stušková bude s vámi zavařovat a zpracovávat vše ze zahrádek. Těší se na recepty, návody, tipy, triky. Prostě na vše co jí k tomuto tématu pošlete.

V úterý 19. 7. si Kuba připravuje téma, o kterém se na poradě strhla vášnivá diskuse. Pojmenoval ho: Rady – jak na první orgasmus. Prý má informace, které ho vedou k domněnce, že je to problém mnoha žen a že si mezi sebou poradíte. Jsem zvědav.

Ve středu 20. 7. v rámci své editace budu vyzvídat, zda se vám již někdy vyplnil nějaký horskop. Nebo jestli jste na tom stejně jako já. Kterému ještě nikdy žádný horoskop nevyšel.

Ve čtvrtek 21. 7. se bude chtít Dana Svobodová smát a požádá vás, abyste jí poslaly vtip, který vás dosud ve vašem životě nejvíc rozesmál. A nemyslí tím první výplatní pásku a položku záloha na daň

V pátek 22. 7. opět Saša Stušková bude spolu s vámi vzpomínat na dárky, které  vám kdy z prázdnin přivezly vaše děti. Ona aspoň dle svých slov, je ochraňuje jako oko v hlavě.

Věřím, že se vám témata budou líbit. Pokud vám něco na našem magazínu chybí, ať články, nebo témata, pokud potřebujete s něčím poradit, voláte SOS. Neváhejte se na nás obrátit. Buď na e-mailu

redakce@zena-in.cz

nebo na redakční diskusi

Vaše přání, nápady a náměty.

Reklama