Sluníčko už nám sice konečně naznačuje, že se blíží jaro, ale pořád je venku pořádná zima. A co teprve na horách, kde právě působením chladného větru, mrazu a slunečního záření trpí nejen naše pleť, ale také rty. Ve vaší kapse, kabelce nebo baťůžku by proto ve městě i v přírodě neměla chybět kvalitní tyčinka na rty, která jemnou pokožku rtů ochrání.

Tipem pro vás je tyčinka na rty Neutrogena, která chrání a hydratuje vaše rty a zároveň působí hojivě a protizánětlivě. Není mastná a neleskne se, je tedy vhodná nejen pro ženy, ale i pro muže. Navíc si můžete vybrat variantu s ochranným slunečním faktorem SPF 4 nebo SPF 20. Tyčinku s ochranným faktorem SPF 20 využijete především při sportu nebo na dovolené, kdy se hodně pohybujete venku.

Tyčinka na rty se aplikuje na suché a popraskané rty několikrát denně, při vážnějších problémech každé 2 hodiny. Také ji můžete využít pro kompenzaci suchosti rtů při užívání některých léků (retinoidů) nebo s její pomocí ošetřit popraskanou pokožku také na prstech rukou (zejména kolem nehtů).

Výrobky Neutrogena byly vyvinuty ve spolupráci s dermatology a pečují o vaši pleť tak, že se nezaměřují pouze na řešení vnějších známek problémů, ale snaží se odstranit příčinu. Společným jmenovatelem produktů Neutrogena je kombinace terapeutické účinnosti s jemností. Můžete si být jisti tím, že se velmi šetrně postarají o vaši pokožku i v náročných podmínkách (např. v zimě, při sportu).