řeč je o kozačkách, které proklela jejich majitelka, babička naší čtenářky s nickem samečka. Ví moc dobře proč. A vy se to dozvíte také, když si přečtete vtipný příběh ze života, který by nevymyslel žádný scénárista

Milé ženy, boty jsou u nás doma vášní největší. Příběh mé babičky je úsměvný, proto Vám ho povyprávím...
Moje babička je kočka, i když má svůj věk. Její sestra krásně maluje a měla v Piešťanech vernisáž obrazů a pyšná babička ji musela jít podpořit. I zakoupila sobě kozačky s velikostí podpatku 13 centimetrů, aby byla za dámu a vyrazila na výlet. Autobusem k sestře, od ní autem do Piešťan.

Na autobusové zastávce byla za hvězdu - nalíčená, od kadeřníka, v dlouhé kožené sukni a kožichu, na který vyznavači Greenpeace vytahují spreje. Autobus zastavil, dáma chtěla nastoupit, ale jehlový podpatek se jí zabořil do sukně, babča zavrávorala a druhá noha jí ujela po zmrzlém chodníku. Ladně se jí podařilo akorát tak zajet do půl těla pod autobus.

Boty proklela a statečně pokračovala k sestře. Nasedlo se do auta a hurá. „Musíme natankovat“, bylo jí oznámeno. Nervózní babička, kterou trápil močový měchýř, sdělila, že natankuje a pak se zajde podívat jestli je holka. Vysoká jehla se ale předvedla v plné síle. Podvrtla se pod babičkou právě ve chvíli, kdy chtěla zabořit čerpací pistol do otvoru nádrže. Ta instinktivně chtěla udržet balanc a zmáčkla, co bylo po ruce. Teda v ruce...

Zelení byli pomstěni - kožich dostal plnou palbu a odér, za který by se nestyděl ani Džejár z Dalasu. Do kulturáku nevešla jako dáma, ale proplížila se zadním vchodem a ze všeho nejdřív hledala, kam schovat páchnoucí oděv. Moje drahá máti záhy dostala nové kozačky, protože babička prohlásila, že ty zákeřné mrchy už nechce v životě vidět. 

Posílám foto našich Baťovek, každé vyšly na 113 Kč, no nekupte to, když chlapi v naší rodině mají všichni nad 190 centimetrů!

boty

Když babička vidí, jaké si nosíme z prodejen obuvi úlovky, ohrnuje nos a pak dodává : Len si ich kupujte, tie vám aspoň nikto neukradne, lebo také normálny človek nenosí.

Hezký den, ať na jehlách nebo v teniskách, Vám přeje maličká samečka

Milá samečko, díky za krásnou příhodu, vaše babička musí mít úžasný smysl pro humor. Jako bych ji viděla

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a nové boty, milé ženy-in?

  • Už vám někdy daly nové boty zabrat? Tlačily nebo dřely? Udělaly vám puchýře, kuří oka, či mozoly?
  •  Poučila jste se?
  • Jak a podle čeho si boty vybíráte? Máte už zkušenosti a nikdy si nekoupíte boty, které nesedí stoprocentně?
  • Nebo dáte na radu prodavačku, že se boty poddají?
  • Máte nějaký ortopedický problém, (“ostruhy“, vybočený palec, zborcenou klenbu), ketrý vás omezuje při výběru bot?
  • Vlastníte boty, které nejsou zrovna pohodlné, a přesto je nosíte?
  • Napíšete nám nějakou příhodu o nepohodlných botách?

Podělte se s námi o své zkušenosti a názory a napište na adresu: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Za svůj příspěvek můžete získat novou řadu kosmetiky SOLUTION truly radiant od AVON. V tomto balíčku najdete tónovací hydratační krém, noční krém a krém na oční okolí.

ena

Reklama