Vypadám jako jezevec!

Zjistila jsem poté, co jsem si dnes po rekordně dlouhé době vynesla z koupelny zrcátko na denní světlo.

Odložila jsem žehlení a jala jsem se studovat mroží plnovous a  kdysi oddělené obočí. No jasně! Tady to je! Našla jsem pravděpodobné místo mezery nad nosem, kterou posledních několik set let kosmetičky doporučují, aby člověk mohl slézt ze stromu a vyjít mezi lidi bez rizika, že ho zastřelí první nimrod.

Ty vogo!
Vypadám jako můj manžel! Který psycholog si všiml, že se páry lety soužití začínají podobat? Tak to jsme to stihli v rekordní kvalitě a v rekordně krátké době!

Ty vogo!
Tak proto můj syn říká jen Táta, a ne i Máma!
Já blbec jsem hrdá, že ranní péči (odklon většiny vlasů směrem dolů nebo alespoň na stejnou stranu, výběr mýtinky pro obličej, sloupnutí staré obličejové masky, nalezení nepoblinknutého trička a uvedení varné konvice do provozu) zvládám v rekordním čase daném melodií plyšového kolotoče nad postýlkou. Následky jsou však tristní.

Takže tímto se s vámi loučím a vyhlašuji boj své mateřské rigiditě! Ať zhyne každý chlup v mé tváři, jdu na to! A očekávám, že můj syn bude první dítě, které do půl roku řekne:

Ty vogo!
Až mě uvidí!  
     
                                             Malenka


Malenko, zrovna včera jsem na sebe koukala v šeru naší kobky do zrcadla a popisovaný pohled nebyl o moc jiný než výše zmiňovaný. Ale když jsem to napravila, ty vogo! mi beztak nikdo neřekl. Má to vůbec smysl? Nemám se raději nechat obrůst mechem?

Povídáme si o rekordech. I nevšedních. Vaše malé rekordíčky - překonávání strachu z potápění, plavání, horolezení...
Rekordně se doma hádáte, až na vás tlučou sousedi? Rekordně dlouho žijete se svým psem? Rekordně dlouho vám vydržel odpor k nějakému sportu?
Napište nám, odměníme vás.

redakce@zena-in.cz

Můžete s námi také do zítřejší 10. hodiny soutěžit

Reklama