Prvním, na co byste měla při nákupu nových plavek myslet, je jejich kvalita. Dobrý materiál, důkladné zpracování a precizní střih jsou totiž nejdůležitějšími předpoklady pro to, aby vám plavky vydržely. Má tedy smysl do nich investovat a nikoliv na nich šetřit. Při nákupu plavek byste měla postupovat stejně jako při výběru spodního prádla. Nedělejte zbytečné kompromisy a kupte si ty, co vám opravdu sednou. Na každou postavu se totiž najdou kousky, ve kterých budete neodolatelná.

Malá prsa vyniknou v mnoha střizích

A810-538-41.jpg

Z kolekce firmy TIMO

Jestli vás trápí, že vás příroda nahoře moc neobdařila, nesmutněte. Co není na objemu, můžete dohnat pestrými barvami a různými střihy podprsenek. „Zvolit můžete oblíbené trojúhelníčkové se zavazováním za krkem, sportovní či lehce vyztužené,“ radí Markéta Jiráčková, obchodní ředitelka společnosti TIMO, a doplňuje: „Také nejrůznější detaily, typu ozdobných ramínek či mašliček, přitáhnou pozornost tam, kam potřebujete, a poprsí zvýrazní.“ Ovšem vyhněte se tomu, aby byl vrchní díl u bikin jednobarevný a naopak spodek s potiskem či kombinací tónů. Opticky byste zvýraznila zadeček a prsa by působila ještě drobněji, než ve skutečnosti jsou.

5b30ad9d937c2obrazek.png

Z kolekce firmy LISCA

5b30b27bdbf06obrazek.png

Z kolekce TEZENIS

Velká prsa vás podrží

G842-528-018.jpg

Z kolekce firmy TIMO

Většina českých žen se naopak potýká s tím, aby do podprsenky dokázala vtěsnat svoje přednosti. Nebojte, nejste v tom sama. Jen málokomu sedí klasické konfekční velikosti S, M či L atd. Češky jsou stále prsatější a výrobci na to reagují. „V kolekci plavek nabízíme velikosti košíčků od A až po K, a to při obvodech od 70 do 105,“ potvrzuje Markéta Jiráčková. Nemusíte tedy dělat kompromisy. Aby vaše prsa vypadala dobře, je potřeba jim dát dostatečnou oporu. Tedy zvolit dobrý střih, který jejich váhu správně rozloží mezi hrudník a ramena. „Během let jsme vyvinuli speciální střihy vyztužených podprsenek pro střední a větší poprsí. Doladili jsme je k dokonalosti a víme, že 100% sedí. BeautyBra s nižším a DreamBra s vyšším středem patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější, jak v prádle, tak také v plavkách,“ dodává obchodní ředitelka předního českého výrobce. Krásně tvarovaná prsa zrychlí tep nejednomu muži, takže je neschovávejte.

Bříšku pomohou barvy

D841-525-4-05x.jpg

Z kolekce firmy TIMO

Trápí-li vás bříško a jeho nedostatky, pak sáhněte po plavkách, které vaše komplexy pomohou zmírnit. U dvojdílných vybírejte střihy s vyššími kalhotkami či těmi zeštíhlujícími a nebojte se ani barev. Právě jejich správné využití, dokáže zázraky. Například geometrické využití barev na pásku opticky rozbije malé nedostatky. Vhodný je i tmavší spodní díl, který partie dokáže opticky zúžit. V posledních letech jsou také stále žádanější tankini a hitem se stávají koupací šatičky, které také leccos schovají. Pokud se rozhodnete sáhnout po plavkách celkových, volte ty s kosticí či alespoň výztuží. Podrží poprsí a oddělí jej. Nestane se, že by se vaše postava neforemně „slila“.

5b30aefe2bb66obrazek.png

Z kolekce firmy Triola

Zadeček vystavte ve vhodných kalhotkách

A830-531-x-028x.jpg
Z kolekce firmy TIMO

Dominuje-li vaší postavě kyprý zadeček, pak se soustřeďte na správný výběr kalhotek. Rozhodně zapomeňte na tanga a jim podobné střihy. Rozhodně by vám více uškodily, než pomohly. Naopak volte raději kalhotky bokové, s nohavičkou či sáhnout můžete i po kraťáskách. Ideální pak jsou tmavší tóny, které partie opticky zmenší. Hlavně nezapomínejte na to, že existují i muži, kteří při pohledu na pěkně vypadající zadeček zapomenou, co chtěli. Mnohdy jsou mindráky pouze vaše vlastní a okolí k vaší postavě není tak kritické jako vy sama. Nestyďte se a v nových plavkách se vystavte.

5b30ac5ea612cobrazek.png

Z kolekce firmy LISCA

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama