Herečka Salma Hayek oblékla na slavnostní udílení Zlatých glóbů v Beverly Hills červenou róbu z dílny Alexandera McQueena. Vlasy upravené do volných romantických vln k vypasovaným šatům na jednom rameno hezky ladily. Vše bylo jednoduché, ale elegantní zároveň. Na krku měla čtyřiapadesátiletá herečka stříbrnou brož, která dokonale pasovala ke šperkům z dílny Harryho Winstona, které měla na sobě.

profimedia-0594204243.jpg

Foto: Profimedia

Ve žluté na slavnostní předávání cen přišla herečka Jamie Lee Curtis, aby předala cenu za nejlepší ženskou vedlejší roli své kamarádce Jodie Foster. Dvaašedesátiletá herečka se nebála jít doslova „s kůží na trh“. Její šaty měly totiž velmi hluboký výstřih. Róba s ramenními vycpávkami a lehce nafouknutými rukávy je z dílny návrháře Alexe Perry.

profimedia-0594218865.jpg

Foto: Profimedia

Na Zlatých glóbech nechyběla ani Catherine Zeta-Jones v doprovodu manžela Michaela Douglase. Oba byli sladěni do černé a vypadali velmi elegantně. Herečka na sobě měla černé šaty Dolce&Gabbana se spadlým ramenem na jedné straně, dlouhou vlečkou a sexy rozparkem vepředu. Celek doplnila náušnicemi a prstenem od Davida Yurmana a černými botami na podpatku.

profimedia-0594215841.jpg

Foto: Profimedia

Margot Robbie, která se během večera objevila v roli moderátorky, na červený koberec vynesla černobílé vzorované šaty značky Chanel s dlouhým rukávem a vysokým rozparkem na boku. Ty zdobil úzký černý pásek od stejné značky. Nechyběl ani prsten a diamantové náušnice, opět od Chanelu. Zkrátka čím víc Chanel, tím víc nóbl. Celý outfit australská herečka doplnila černými páskovými botami na vysokém podpatku.

profimedia-0594216049.jpg

Foto: Profimedia

Drsná superhrdinka Wonder Woman Gal Gadot na Zlaté glóby oblékla čistě bílé romantické krátké šaty Givenchy s průsvitnými rukávy, v nichž během nedělního virtuálního obřadu předávala cenu. Celek doplnila klenoty od Tiffany & Co. S jemně natočenými vlasy a rudou rtěnkou trochu vypadala, jakoby se právě přenesla v čase ze starého Hollywoodu.

profimedia-0594211287.jpg

Foto: Profimedia

Americká herečka, režisérka a producentka Angela Bassett červený koberec oživila svou fialovou róbou plnou peříček od Dolce & Gabbana. Asymetrické šaty s rozparkem zdobené korálovými výšivkami vypadaly velmi honosně.

profimedia-0594216955.jpg

Foto: Profimedia

Reklama