5b51cad0669c3obrazek.png

  • Holení různých ženských partií je v létě na každodenním seznamu, co je potřeba udělat. Pokud nám dojde pěna na holení, není třeba ihned zoufat. K dokonalému zbavení chloupků nám postačí olej, který používáme k přípravě pokrmů. Ten oproti pěně má jeden obrovský benefit navíc, pokožku hydratuje a zároveň zabraňuje jejímu podráždění. Zvláště skvělým pomocníkem je v tomto případě kokosový olej. Ten má totiž vysoce hydratační účinky, ještě ke všemu nádherně voní.

5b51cad73689aobrazek.png

  • Co si budeme povídat, ořezat tužku na oči může být někdy pěkný oříšek, zvláště tehdy, když je kosmetická pomůcka poškozená. Pokud nás trápí tento problém, je zde snadné řešení. Místo rozčilování se, dáme tužku na 15 minut do mrazáku. Po vyndání si můžeme být jisté, že tužka se už lámat nebude.

5b51cee11bf00obrazek.png

  • Není nic horšího, než když se nalíčíme a během pár minut se začneme lesknout. Zkrátka, mastící se pleť je prokletím. Jestli se to týká i vás, pamatujte, že ráno, než se nalíčíte, stačí aplikovat na vatový tampon tonikum a přidat jednu kapku citronové šťávy, přetřít obličej a je po starostech. Kyselost šťávy zbaví pokožku přebytečného mazu a chrání před jeho nadměrnou tvorbou. Mimo to bude pokožka prozářenější a získá zdravější barvu. Citron má i antiseptické účinky, takže bojuje proti nechtěným pupínkům.

5b51d181d2b66obrazek.png

  • Ještě nalakovat nehty a vyrazit za kamarádkami. Jenže, jak to udělat, aby barva na nehtech rychle zaschla a neodřela se… I na to je řešení. Stačí po nalakování (vydržte 2-3 minuty) ponořit ruce do studené vody. Můžete i ruce na malou chvilku dát do mrazáku. Zkrátka, dopřejte jim ledový šok. Zapomeňte na foukání fénem, teplý vzduch totiž zasychání laku neurychlí.

5b51d6033564eobrazek.pngFoto: Shutterstock.com

  • Která žena by nechtěla mít spalující a odzbrojující pohled? K tomu už není potřeba drahých nalepovacích umělých řas ani několik vrstev prodlužujících řasenek. Jedinou věc, kterou musíme mít při ruce je černá fixa určená na vykreslování očních linek. Tou totiž vytvoříme drobné tečky v horní linii řas. Díky tomu budou řasy opticky výraznější.

Máte nějaký svůj oblíbený kosmetický fígl? Napište nám ho do diskuze níže.

Čtěte také:

Uložit

Reklama