5a817bae2bef5obrazek.jpg
Foto: www.shutterstock.com

Single ženy, hlavu vzhůru!

Právě dnes, 14. února, na Valentýna, se ženy rozdělí do tří skupin. Jedna odmítá tento „komerční“ svátek, jak jej nazývají. Další se nemohou dočkat, jaké překvapení dostanou od miláčka. Běda, jestli nic nepřinese, nebo vybere špatně! A nesmíme ani opomenout single dámy. Ty se sice tváří, jak jsou v pohodě, že je nějaký Valentýn přeci nerozhází. Jen co ale přijdou domů, vytáhnou kbelík čokoládové zmrzliny, spořádají ho na jeden zátah a budou plakat snad nad vším, co v televizi uvidí. A co si budeme povídat, někdy nás, osamělé ženy, TV stanice nešetří. Je to samý romantický doják, z toho pak člověk chytne „depešáka“ raz dva. Milé dámy, žádný smutek! Na nás ten pravý ještě někde čeká, i když ho zatím úspěšně míjíme. Udělejte si radost sama! Cestou z práce nahoďte úsměv, kupte květiny, oblíbený parfém či rtěnku, něco pěkného na sebe a nezapomeňte se zastavit pro salámovou pizzu s sebou. Zkrátka udělejte si den dle svého gusta. Vyznejte lásku sama sobě. Milovat sama sebe je to nejvíc, co může být. To je základ všeho.

5a81791cec5cfobrazek.jpg

Foto z kolekce: Calzedonia

5a81bb4359510obrazek.jpg

Udělejte radost svým blízkým

Nejen drahé polovičky si zaslouží nějaký ten pěkný dárek. Určitě nezapomínejte ani na ženy vašeho života. Maminka, sestra, ale i nejlepší kamarádka ocení maličkost, hlavně, že je z lásky. Potěší je svíčka, maska na pleť, mýdlo, tělová kosmetika, balistika do vany či náramek.

5a817c0839161obrazek.jpg

Foto: www.luxurytable.cz

Dvě mouchy jednou ranou

Pokud si lámete hlavu, co dát svému milému, máte možnost vsadit na klasiku. Boxerky, ponožky nebo vůně muže neurazí. Nic nepokazíte ani tematickou večeří. Vždyť láska prochází žaludkem. Nebo, což je možná úplně nejlepší, udělejte radost jemu i sobě. Vybrat můžete hned z několika zamilovaných balíčků, které v obchodech naleznete. Třešničkou na dortu může být pohodlný overal na doma. Sice se bude smát, ale až ho rozepnete a pod ním budete mít žhavé sexy prádélko, úsměv ho rychle přejde. Inspiraci na rajcovní kousky naleznete ZDE (klikni).

5a81bb09b0a50obrazek.jpg

Čtěte také:

Uložit

Uložit