Může být ten nejošklivější podzim, můžou být plískanice, třást se země a padat trakaře, vám je to ,,šuma fuk". Máte někoho, s kým je vám najednou tak krásně, jako snad ještě nikdy nebylo. Díky feromonům máte v podstatě změněné vnímání světa, jste zamilovaní a chemie vašeho těla se stará o to, abyste si to pořádně užili.

Pojďme si o těch prvních týdnech a měsících naprosté zamilovanosti, kdy se „dějí věci“, povídat. Každý z nás s tím má dozajista zkušenosti. Najednou děláme věci, o kterých jsme ani netušili, že jich jsme schopni. Možná jsme trochu blázni, možná jsme blázni hodně... Tančíme po ulicích, válíme sudy ze strání, místo důstojné chůze se koulujeme na ulicích, líbáme se u každé značky zákaz zastavení, usmíváme se v MHD! To všechno zmůže láska.

Povězte mi, co nejbáječnějšího a nejztřeštěnějšího jste dělali vy? Máte nějaký zážitek, který nemá, který zkrátka NEMŮŽE mít někdo jiný? Určitě to nebude zajímat jen mě, ale všechny ženy na magazínu.

A určitě nás všechny také bude zajímat, jak to dopadlo. Dobře? Jste spolu dodnes a vzpomínáte na svoje začátky? Nebo se do nich dokonce dokážete čas od času vrátit a udělat nějakou milou pitomost, která vám připomene čas vašeho úžasného seznámení?

A nebo to skončilo špatně? I to se stává, chemie funguje na každého jinak dlouho, někdo je jako papír a po prudkém vzplanutí z něj nic nezbude, zmizí a rozfouká ho vítr... Určitě mi pošlete i ty méně veselé příběhy, takový je přece život a nešťastná láska má stejnou cenu jako láska šťastná.

Zapomeňme na horšící se počasí a vzpomínejme na nejkrásnější chvíle našich životů, na okamžiky, kdy jsme nepotřebovali nic jiného než vidět toho druhého, který na tom byl stejně. Budu se moc těšit na vaše příspěvky!

Vzpomínáte na ty první týdny?
Kdy to bylo vůbec nejhezčí?
Jak dlouho vydržela vaše chemie?
Jste schopna vybavit si všechny detaily?
Chovala jste se jinak než obvykle?
Jak snášíte fázi „potom“?

Napište mi o tom na adresu
redakce@zena-in.cz! Nejlepší příspěvek ocením!

Reklama