5a607330a87d0obrazek.pngZ kolekce: Zara

  • Sázka na jistotu

Nejklasičtější a nejvhodnější obuví pro plesy jsou elegantní uzavřené lodičky. Ty by měly nejen dobře vypadat, ale hlavně skvěle padnout. Pokud nejste zvyklá chodit na vysokých podpatcích, které vám vykouzlí nohy až do nebes, sáhněte raději po menším, například tzv. kačence. Lodičky sice lehce ztratí na kýženém efektu, ale alespoň na nich můžete protančit celou noc a nesedět s bolestí v koutě.
ples1.jpg


Jestli vás děsí představa jehlového podpatku, vyberte si model, který má široký – blokový podpatek. Zahoďte předsudky, že v takových botách budete působit fádně a usedle. Nemusí tomu tak být v případě, když vsadíte na samet. Ten je trendem letošní sezony. Sametové lodičky působí rafinovaně, honosně a zatraceně sexy.

5a60893a15bb2obrazek.png
Z kolekce: Missguided, www.zoot.cz

  • A co sandálky?

Ano, i ty si samozřejmě můžete na ples obout, jsou stejně vhodné jako lodičky. Mají pár důležitých ale, na které je dobré si dát pozor. V první řadě si musíte uvědomit, jestli chůzi na podpatcích ovládáte. Sandálky vám totiž neposkytnou takovou jistotu jako uzavřená bota. Je sice pravdou, že pásek kolem kotníku vám dodá potřebnou stabilitu při chůzi či tanci, ale stále to není takové jako u lodiček. Pak také nezapomínejte na jedno z největších faux pas, kterým jsou silonky v otevřené obuvi. To je opravdové módní peklo. Raději tedy bez nich. V tom případě je nutností perfektní pedikúra.
ples2.jpg

5a608a941cf18obrazek.png
Z kolekce: Dolce & Gabbana

  • Blýskněte se!

Hitem nadále zůstává i třpytivá metalická společenská obuv, která doslova prozáří váš plesový vzhled. Třpytky a lakované materiály jsou extravagantní, ale rozhodně není nač se jich bát. Skvěle doplní naprosto jednoduché šaty. Těm dodá neobyčejný, ale zároveň moderní punc.

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Reklama