Ahojte, chtěla bych se i já připojit a napsat příběh.

Pro mě jsou nejkrásnější Vánoce každé Vánoce, které prožívám, protože je vždy trávím se svými nejbližšími a pořád stejně, zvyky neměníme a mně se to stále tak líbí.

Každý Štědrý den začínal stejně, ráno vánočka, potom pohádky, pohodička, půst a potom chystání večeře, kapřík a bramborový salát - ten nejlepší od maminky. Po večeři to krásné mrazení a čekání na zvoneček, až se rozezvoní a my můžem vstoupit do pokoje ke stromečku. Zazpíváme si koledu, obejmeme se a řekneme si všichni, jak se máme rádi a že jsme se opět po roce všichni ve zdraví sešli. Ne že bychom se během roku nevídali :-)))

Líbí se mi to tak pořád, i když už mi je 25 let, pokaždé to známé mrazení prožívám a cítím, jako by mi stále bylo deset.

Ale letos to přece pro mě bude jiné a určitě nejkrásnější, protože letos poprvé s námi oslaví Štědrý den i můj patnáctiměsíční synek. Strašně se těším na to, až ho budu pozorovat, jak mu září očička, až spatří nazdobenej stromeček a pod ním spoustu dárečků jen a jen pro něj.

Loni to totiž byla ještě tříměsíční vánočka, která jen ležela a všechno prospala :-), takže letos si to užijeme už jak se patří. Budeme mít Vánoce na třikrát - nejdřív 23. budeme mít Štědrej den jen já, synek a tatínek, protože taťka má na Štědrej den službu. A 24. budu se synkem u své maminky a bude to pro mě jako dřív, budu nasávat atmosféru svého krásného dětství. Moc se na to těším. 25. budeme u rodičů tatínka. Takže letos si to parádně a dosyta užijeme všichni.

Tak tohle jsou pro mě ty nejkrásnější Vánoce na světě a letos to nic nepřekoná, snad už jen vždy ty další a další Vánoce se svými dětmi, protože děti jsou bezprostřední a prožívají vše naplno se svou dětskou radostí a pro mě není nic krásnějšího, než když vidím, že má dítě radost a že prožívá štěstí.

Děkuji, že jsem se vám mohla svěřit a podělit se o své štěstíčko, tedy krásnou celou a pro mě dokonalou rodinou. A přeji Vám všem, aby i vy jste prožívaly každý rok ty nejkrásnější Vánoce.

Aby jste byli všichni šťastní, zdraví a spokojení, a to nejen na Vánoce, ale pořád po celý rok :-)))))

Děkuji Kačulka25


My také děkujeme, že jste se mohla svěřit, je to opravdu radost, když držíte tak hezky pohromadě a všechno máte tak krásně vžité. Zní to přímo slaďounce!!! :)