as

Dámské polobotky, inspirované pánským stylem, jsou již nějakou tu sezonu velmi oblíbené, proto se i letos hlásí o slovo. Pokud je ještě ve svém botníku nemáte, děláte chybu, protože letos budou opět patřit mezi nejvíce trendy obutí pro tuto sezonu.

Dandy styl je v posledních letech velmi oblíbený, jedná se o styl, který je inspirovaný pánskou módou a řadí se mezi něj prvky, jako jsou kšandy, klobouky, saka, nebo právě zmíněné polobotky a mnohem více. Ať už patříte mezi milovnice dandy stylu, nebo se vám prostě jen polobotky líbí, máme pro vás ve fotogalerii malou ochutnávku, ale ještě předtím se pojďme podívat, jak tyto stylové botky nosit.

sd
Zdroj foto:www.topshop.com

  • Skvěle vypadají ke kalhotám cigaretového střihu nebo slim džínám.
  • Délka kalhot může být klidně zkrácená, jelikož tato délka je v kurzu a navíc skvěle vyniknou právě zmiňované polobotky.
  • Polobotky inspirované pánskou módou si však můžete vzít i k sukni či šatům, jen je dobré myslet na to, že botky mohou opticky nohy zkrátit, proto pokud se nepyšníte nohama gazely, raději zvolte jiné obutí.
  • Nezapomínejte na to, že pokud se rozhodnete pro dandy outfit, doplňte jej o nějaký ženský prvek, např. perlový náhrdelník.

Čtěte také:

Reklama