sd
Z kolekce: F&F

Co by to bylo za léto, kdyby se v módě neobjevily overaly. Kousek oblečení, který je ženami buď neoblíbený, nebo milovaný. Ať tak či onak, faktem je, že letos budou opět trendy. Možná i více, než kdy jindy. Pokud jej nemáte, děláte velkou chybu. Rychle ji proto napravte.

 sd
Z kolekce: Reserved

sdOveraly jsou na jednu stranu nepraktické, o tom žádná, ovšem z pohledu osob udávající módní trendy, nepostradatelné. I tento rok se znovu objevily mezi předními kousky vévodícími v letním období. Jejich výběr je nepřeberný. Naleznete je hned v několika variantách. Vyjmenovat je všechny, by byl opravdu dlouhý seznam. Zmiňme proto alespoň ty, které se letos těší největší oblibě.

V první řadě to jsou sportovní varianty, které ocení ženy milující pohodlí. Dámy preferující elegantní styl si také přijdou na své. Široké nohavice, zkrácené délky, průstřihy, vzdušné a luxusní materiály, i takové overaly naleznete v obchodech. Nemluvě o barevných kreacích. Zkrátka a dobře, módní kousek, který je muži stále nepochopen, je ve své plné síle. Byla by velká škoda jej nemít ve své letní garderobě.

Z kolekce: www.tamsinlondon.cz

sd
Z kolekce: www.tamsinlondon.cz

sdJaký overal si pořídit vám prozradí přední stylista českých celebrit - Sam Dolce. Jaké jsou jeho rady?

Jaké overaly jsou nyní v módě?

  • Většina značek se po vzoru známých návrhářů inspiruje střihy úžasných 70. let. Opravdu trendy overal má střih kalhot tzv. Cullotes.
  • Jak jsem již zmínil, letošní inspirace vychází ze střihu 70. let, takže se nám do šatníku dostávají skrz módní řetězce střihy do zvonu a dokonce se dělají i ve verzi zvony nad kotníky.
  • Jsou to ale i potisky, výšivky, filtry, co je právě teď v módě. 

Je overal pouze pro volnočasové aktivity?

  • Jednoduché, jednobarevné overaly jsou ideální do práce, pro volný čas, nákupy, dopolední brunch či oběd s kamarádkami...
  • Overal si ale žena může obléci i na slavnostnější příležitost. V takovém případě musíme dát pozor i na vhodnou volbu materiálu k dané společenské události.
  • Pokud chce žena být sexy, tak bych volil materiály jako je například krajka, ta vždy na dámě působí smyslně a velmi žensky.
  • Nádherně působí i průsvitné zkrácené rukávy či overal bez rukávu nebo ten, který má holá záda.

Jaký tip má pro nás Sam Dolce?

Já doporučuji jednoduché overaly, ale i ty s barevnými potisky. Mezi mé oblíbené patří lesklé saténové overaly s motivy květin. Připomíná mi to dotek Asie. Úžasně působí, když se overal převáže v pase jako kimono či župánek.

Čtěte také:

Reklama