Ahoj v Žena-in.cz,

 

já sice vlastní děti zatím nemám, ale ty cizí mi stačí k tomu, abych i já přispěla k dnešnímu tématu.

 

 

V sobotu jsme byli s rodinou na ochotnících v přírodním divadle. Za náma seděla rodina asi s pětiletým klukem. Hráli Dalskabáty hříšná ves a byli tam čerti. A ten kluk to neustále komentoval: „Proč pořád máchá těmi vidlemi?!“ „Proč ten v rohu furt píše?“ „To je Slávek, to je Slávek!“ (patrně toho herce znal). Potom tam měl Slávek dialog, kde se zmínil, že je z toho věčného hlídání unavený, a kluk začal křičet: „Slávek je unavenej, Slávek půjde spát!“ Takže jsme měli větší zábavu  v hledišti než na jevišti!

 

Nedávno jsem byla u své sestřenice na návštěvě. Její mladší dcera, 2 roky, objevila ve skříni čepici a nechtěla ji za nic na světě sundat, seděla v kraťasech a tričku a v čepici v těch hrozných letních hicech.

 

A ta starší asi 5 let opravdu perlila. Hrály jsme si spolu s panenkami na módní přehlídku a ona si mě tak chvíli prohlíží a povídá: „Já jsem malá, nemám skoro žádný prsa, a tatínek a maminka mi dávají hodně pusinek, tak ty asi musíš být hodně pusinkovaná, když máš tak velký prsa!“

 

Ještě stále rozesmátá ValerieM

 


 

redakce@zena-in.cz

Reklama