Milé ženy-in,

samozřejmě jsem se párkrát v životě opila, samozřejmě mi bylo mockrát špatně, samozřejmě jsem měla pár nepříjemných oken... To snad zažil každý z nás. Pamatuji na mladická rána, kdy jsem v práci snídala zavináče, protože nic jiného mi žaludek nepobral, pamatuji na rána, kdy jsem se sama za sebe styděla.

Ale dnešní příběh se netýká mě, ale mého bývalého kolegy. Byl to takový hodný, milý, povídavý, leč trošku prostý kluk. Kdy nikdy nezklamal, to byly firemní večírky. Protože jídlo i pití bylo zdarma a on stále na něco šetřil, zavdával si obého velkou měrou. A jak se večírek rozjížděl, rozjížděl se i náš kolega. Sedal starším dámám na klín a vinul se k nim, vyznával jim lásku a vůbec byl pro všechny tzv. k sežrání. Na jednom večírku se však vrhl na postarší dámu z managementu, která se vyznačovala dlouhými hustými copy.

(soutěž - 2. myšlenky)

Sedl si této nic netušící dámě na klín, tahal ji za copy a něžně jí říkal:
,,Ty moje bábo copatá!". Dlužno říct, že všichni, až na tu dámu, řvali smíchy. Druhý den se od nás kolega dozvídal, co opět prováděl, a pak si dal svou obvyklou "uličku hanby", kdy chodil od kanceláře ke kanceláři a zkroušeně se všem dámám omlouval, protože si nepamatoval, co všechno prováděl. A musím říct, že mu to vždy všechny dámy odpustily, protože byť byl dotěrný, byl velice roztomilý a každý večírek se díky němu stával událostí, na kterou všichni dlouho a rádi vzpomínali. Nakonec, překousla to i ona copatá kolegyně.

Vždycky, když je řeč o alkoholu, na kolegu si vzpomenu a mám na tváři úsměv od ucha k uchu - zkrátka, jsou lidé, kterým alkohol pomáhá k proslulosti, o kterou oni sami možná nestojí.

Vaše anas


Děkujema za příspěvek :)

Tak zavináče po ránu také znám. A také mám jednoho kamaráda, kterému s oblibou vyprávíme, co prováděl :). Jeho nejslavnější větou bylo, když jednou ráno na akci, kde se spalo ve stanech a nedaleko byla lesní studánka, na celý tábor pronesl: ,,Děkuju neznámému dobrodinci, který mě v noci vytáhl z té studánky a dopravil do stanu."

Máte také nějaké veselé zážitky a historky s alkoholem? Měly jste někdy "okno"? Nebo se Vám v době Vaší "nepřítomnosti" ve vlastním těle přihodilo něco zlého? Podělte se s námi!

redakce@zena-in.cz

Reklama