První příspěvek k tématu „spodní prádlo" mi poslala naše věrná čtenářka Katy. Vzpomínám si, že jsem byl jako dítě podobně bezprostřední a mamka s taťkou se propadali studem...


Zrovna nedávno jsem řešila téma spodní prádlo s dcerou. Potřebovala nové kalhotky a vysvětlovala mi jaké koupit. Docela mě pobavila: hlavně ne co nosím já, ty nejsou in, protože je to klasika, nakonec to vyhrály nohavičkové.

A koupě podprsenky to byl taky zážitek. Šli jsme spolu a celou cestu mě bavila tím, jaká barva to musí být. A že ta už není módní atd... A jak to dopadlo? Vyhrála to černá a bílá. Pro mě jasná klasika. Musela jsem se držet abych nevyprskla smíchy.

A to když byla dcera malá, tak jsem si šla podprsenku vybírat já, no a jak jsem si ji zkoušela, najednou do kabinky vletěla a na celou prodejnu, kde byli i chlapi, začala křičet - jé ty máš klásnou prsenku. No a když jsem vyšla ven všichni chlapi rozesmátí. Od tý doby - nikdy nechodím s malými dětmi na spodní prádlo.

Pa, Vaše čtenářka,
Katy

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne

Pište mi vy vaše historky se spodním prádlem, nemusí být s douškou erotiky - určitě se vám stalo třeba něco komického. Posílejte i fotky vašeho oblíbeného prádla. Diskutujte pod novinkami nad tím, jaké prádlo považujete za skvělé a jaké byste na sebe nikdy nevzala.

A chcete-li vyhrát, ale nemáte zrovna psací slinu, odpovězte na dnešní jednoduchou otázku!

VYHRÁT DNES MŮŽETE LUXUSNÍ CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ 3.150 KORUN!

Reklama