Proč je Jana s Igorem už dvanáct let, to nikdo nepochopí. Kvůli dětem? Kvůli financím? Igorovo hrubé chování vůči ní se stupňuje, jenže Jana mu to umí vrátit. Bohužel tento vztah směřuje někam, kde už nepomůže ani milostné usmiřování.

V každé partnerské dvojici se tu a tam objeví nějaký ten mráček a rozhodně není nic neobvyklého na tom, když se dva lidé pohádají, ať se milují sebevíc. Po každé bouřce se totiž vyjasní a usmiřování patří ve vztazích k událostem velmi příjemným.

Přečtěte si také:

Jana s Igorem spolu žijí dvanáct let, mají dvě děti. Čtyřletého Tomáše a dvanáctiletou Natálku.
Proč ale spolu stále jsou, to nikdo nepochopí. Kvůli dětem? Kvůli penězům? Vždyť se pořád hádají.

Už na začátku vztahu se celkem často hádali, ale pokaždé to bylo jenom za zdmi jejich domova, a pokud možno ne před dětmi. Následovalo vášnivé usmiřování, ale za pár dnů znovu hádky.
Kvůli blbostem. Kvůli tomu, že malý Tomáš je drzý, že se Jana se opozdila v práci, že se Natálka začala malovat. Také kvůli tomu, že Igor nesnese Janinu matku nebo že je chytla městská policie, když jeli na červenou.

V počátku jejich vztahu za všechno, co se stalo, mohla Jana. Igor je přece neomylný a dokonalý. Až se Jana konečně vzepřela a začala vzdorovat.
A to byla voda na Igorův mlýn. Jemu přece nebude žádná „ženská“ odporovat. On je tím „vůdcem“ smečky.
Už se nehádali jenom doma bez přítomnosti dětí. Začal Janě nadávat před dětmi i na veřejnosti. Její jméno vystřídalo oslovení kráva.  
„Ty krávo, nes.. se mi do řízení,“ řval na ni, i když vzadu v autě seděly děti.
„Řekl jsem, že tvoje matka k nám na víkend nepojede, nemám na ni náladu, je to stejná kráva jako ty!“ spustil na ni jindy mezi lidmi v restauraci.

Igorova slovní agresivita se stupňuje a pro nadávku nechodí pro nadávku. A kráva, to je ještě to mírnější „oslovení“. Pro pobavení kamarádů ještě tu a tam „chlapsky“ přihodí, k čemu jinému jsou ženské než do postele a na vaření.
Jenže Jana žádná chudinka ani kráva není. Už nesklopí hlavu jako na počátku jejich vztahu a nenechá si jeho urážky líbit. Taky se dokáže pěkně rozzuřit, ale alespoň se snaží neshazovat ho a nenadávat mu před dětmi nebo na veřejnosti.
To však nic nemění na tom, že hádky jsou u nich na denním pořádku a bohužel už nenásleduje žádné milostné usmíření.

Reklama