Před dvaceti lety Nike představil stříbrné boty Air Max 97, které byly inspirovány průmyslovou úpravou horských kol. Od té doby se tento model stal velmi populárním, nejen pro svůj design, ale i díky pohodlí, které poskytuje. Nyní však designéři přišli s něčím ojedinělým, boty vyzdobili neřezanými krystalky Swarovski, které podtrhly zářivý a originální vzhled tohoto modelu.

  • Je to vůbec poprvé, kdy vývojáři Nike spojili drahocenný materiál s obuví Air Max 97. Je nám ctí být součástí této kreativní spolupráce s Nike,“ říká výkonný člen společnosti Swarovski, Markus Langes-Swarovski.

nike

  • Crystal Fabric je materiál obsahující přibližně 1.7 milionů krystalů na jeden metr čtvereční. Swarovski Crystal Fabric je na botě připevněna pomocí tepelného roztažení bez jakéhokoliv prošití a v takovém rozmístění, aby se při pohybu světlo lámalo a bylo docíleno maximálního jasu a třpytu. Jeden pár Nike Air Max 97 ve velikosti 7 má na svém svršku přibližně 55,960 krystalů. Na jaře byly představeny boty v černé barvě, nyní však přichází novinka v barvě stříbrné. Tento jedinečný design Air Max 97 je příkladem toho, jak se dynamický tvar obuvi propojí s lehkostí a elegancí.

nike

  • Nike Air Max 97 “Swarovski” bude celosvětově k dostání od 7. září ve všech dámských velikostech v počtu 2100 kusů.

nike

Reklama