Levandule je hojně využívaná rostlina, která vás dostane svou nezaměnitelnou vůní a především pak zklidňujícími a léčivými účinky. Není se čemu divit, že se objevuje nejen v lékařství, ale i kosmetice. Trápí vás bolesti hlavy nebo jen chcete vypnout a relaxovat, tak ji rozhodně vyzkoušejte. Uvidíte, že se do ní zamilujete.

levandule

Levandule pro vás jistě není žádnou novinkou, ale díky své specifické a silné vůni má i své odpůrce. Je to však velká škoda. Silice této fialové rostliny má prokazatelné účinky nejen na psychiku člověka, zdravotní schránku, ale i na jeho krásu. Je univerzálním pomocníkem při léčbě akné, omlazuje pokožku, regeneruje kožní buňky, má protizánětlivé účinky a je skvělým pomocníkem při popáleninách všeho druhu. V neposlední řadě i její vůně dokáže divy. Zbaví vás nepříjemných bolestí hlavy, zklidní vaše pocuchané nervy, a pokud vás trápí nespavost, i s tím si poradí.

Suma sumarum, levandule je ideální pomocníkem každé ženy. Nyní se můžete podívat do fotogalerie, kde naleznete produkty, které fialový zázrak obsahují.

Čtěte také:

Reklama