Jestli si na to pamatuju? Děláte si legraci? Myslíte si, že se dá zapomenout na vytahaná trika ke kolenům, svetry po tátovi a dloubance mezi lopatky, provázené radou "nehrb se"?

Na to, jak velikost prsou té naší holky neúnavně rozebírají všechny příbuzné při odpolední kávě, a to velmi taktně, nejen před Vámi, to nejspíš pro případ, že byste na to náhodou zapomněla a chtěla si snad vyrazit na koupaliště bez horního dílu plavek; ale proč o tom hlavně, ó hrůzo, diskutují před všemi strýci a bratranci?

,,Po kom to ta holka může mít?" Tak to by mě taky zajímalo, ale ještě víc to,  proč zrovna já mám větší prsa než moje barbie - a to není, přísahám,  žádná sranda, to jsem si skutečně pečlivě propočítala. A to se vsadím, že při nákupu plavek milá barbie jakživa nenarazila na tu prodavačku, která vědoucně pravila mojí babičce: ,,Dneska Vám to, pani, ty holky mají vyhnaný práškama, to vám povídám." Hm, že by na tom něco bylo, jakýma asi? Kinedrilem?

Vzpomínám taky na to, jak jsem si zoufale přála zhubnout ze 45 kilo v naději, že se mi hrudník zmenší, a nenáviděla plochý tábor těch, které mohly o tělocviku volně pobíhat, skákat přes švihadlo, nosit sukně s laclem a tričko zastrkané do manžestráků? A propo, vzpomínáte, kterak se na soutěži Miss objevila Iva Kubelková? Nevyhrála, údajně kvůli asymetrii horní a dolní poloviny těla…

Tak si krucinál přestaňte, milá pětasedmdesátková áčka a béčka, myslet, že je co závidět, užívejte si topů bez ramínek, ve kterých bychom my ostatní vypadaly jako kojné, mimochodem výrok jiné paní prodavačky na konto mé třináctileté rozsochatosti, no a my ostatní holky z "našeho" tábora se pojďme hezky narovnat, vypnout prsa a poděkovat předkům a Kinedrilu.

Lucie B.


Děkujeme za zajímavý příspěvek :)

Tak Kinedrilem je to? :))) A já to nevěděla! :) Ten do mě strkali po kvantech, poněvadž jsem radostně zvracela v autobusech :) Že bych někoho zažalovala? :)

Jaké jsou Vaše zkušenosti s růstem prsou? Pamatujete si na svou první podprsenku? Kolik Vám bylo? Podělte se s námi!

redakce@zena-in.cz

Reklama