Společnost Mars pátrá po pravo-pravých a levo-levých tyčinkách Twix. Po velké nehodě v továrnách se pomíchaly jednotlivé tyčinky a Twix se nyní obrací na spotřebitele s prosbou o pomoc při hledání balení s pouze levými či pravými tyčinkami.

Podle již dobře známého televizního spotu došlo při výrobě tyčinek Twix k znesváření dvou hlavních vynálezců a následnému rozdělení výroby do dvou továren. Příběh nyní pokračuje nehodou v továrně. Tu způsobil IT specialista, fanoušek pouze levých tyčinek. V důsledku jeho zásahu do programu výroby se vyrobilo několik balení, které obsahují jen levé nebo jen pravé tyčinky.

twix

Oba továrníci se nyní obrací na fanoušky značky Twix s prosbou o pomoc při pátrání po pomíchaných tyčinkách, protože jen levá s pravou jsou tou správnou kombinací. Jako pomůcku pro pátrání mají spotřebitelé k dispozici webové stránky www.twixray.com, kde snadno zjistí, zda zakoupené balení je to správné či nikoli. Nálezce pomíchaného balení bude odměněn částkou 5 000 €.

„Lov na „pomíchané“ tyčinky Twix je pokračováním kampaně levý a pravý Twix. Tato kampaň s humorem zvýrazňuje jedinečnost této tyčinky a to, že jsou v každém balení dvě. Po úspěšném odstartování kampaně v roce 2013 přinášíme její velmi podařené pokračování, které určitě naše spotřebitele pobaví a zaujme,“ uvedl Radovan Veselý, brand manažer značky Twix.

Spotřebitelé mohou „pomíchané“ tyčinky hledat vedle klasických balení také ve výhodných multipacích. Tato balení obsahují vždy 4 tyčinky a jsou ideální například jako nákup na zimní dovolenou. Doporučená maloobchodní cena je 39,90 Kč.

twix

Reklama