Také hledáte krásný deníček pro zapisování pokroků svého miminka, do kterého se vejdou i všechny fotky a přáníčka? Nebo pátráte po originálním dárku pro těhotnou kamarádku? Tady je - luxusní knížka s prostorem pro vlastní fotografie a poznámky od těch základních, jako je datum porodu a první krůčky, po první kresby a věty, které rozesmály celou rodinu.

denicekTvůj fotodeníček od těhotenství do tří let je mnohem víc než obyčejný deníček miminka. S pomocí českých maminek jsme jej promysleli do posledního detailu tak, aby poskytl spoustu inspirace a nabízel dostatek prostoru všem, kdo mají chuť tvořit.

Kniha rodičům usnadní zaznamenávání prvních tří let života jejich děťátka, a to včetně příprav na jeho narození. Poskytuje návod, které informace zaznamenat, zároveň poskytuje dostatek prostoru pro vlastní záznamy, vzkazy miminku a díky kroužkové vazbě i možnost vlepování fotografií - kniha je tak i fotoalbem nejkrásnějších fotek miminka z důležitých okamžiků jeho života.

První úsměv, první slůvko, první kamarádi, rodinné výlety a oslavy... Ty nejcennější vzpomínky stojí za uchování. Vytvořte knihu plnou lásky a krásných okamžiků, k nim se vy i vaše maličké budete moci vracet po celý život.

„Tato kniha vznikla proto, že jsem marně hledala ideální deníček pro mého syna. Chtěla jsem mít jednu kompletní pomůcku i s prostorem pro vlastní fotografie. Nenechte se ale stresovat, co vše musíte zaznamenat. Každý půlrok je jiný a čas s dětmi tak rychle letí. Šlo nám o maximální inspiraci, co z toho zaujme právě vás, je již vaše volba.“

Martina Boledovičová, nakladatelka

  • Český deníček připravený s českými maminkami
  • Deníček a fotoalbum v jednom - prostor pro vlastní zápisky a fotografie v ilustrovaných galeriích
  • Kvalitní, vkusné provedení s originálními ilustracemi a fotografiemi
  • Záznamy z těhotenství, vývoje miminka a důležitých událostí až do jeho tří let v 11 kapitolách
  • Stránky pro otisk nožičky a ručičky, první kresby dítěte, vlásky, přehledy pro sledování růstu dětí a lékařské záznamy
  • Užitečná kapsa na přáníčka, CD s fotkami nebo důležité dokumenty
  • Pomáhá, ale nenutí - fotografie v knize lze přelepit vlastními fotkami, nehodící se stránky vytrhnout, další fotky nebo obrázky vložit
  • Perfektní dárek pro nastávající rodiče a jejich děťátko
  • Kniha vznikla za podpory značky Philips AVENT - Děkujeme

Více informací, ukázky z knihy a objednávky na www.smartpress.cz

Ke každé objednávce Tvého Fotodeníčku na www.smartpress.cz kniha Porodní příběhy jako dárek!

Nakladatelství Smart Press, s. r. o. se zaměřuje zejména na vydávání úspěšných původních českých kuchařek s výjimečnou grafickou úpravou a atraktivními fotografiemi, např. Kuchařka pro dceru, Biokuchařka Hanky Zemanové, Kuchařka Zpátky domů. Nakladatelství dále vydává také knihy pro rodiče (Manuál pro začínající maminky), beletrii (knihy Josefa Formánka), knihy o hubnutí Ivy Málkové v edici Hubneme s rozumem a další.

Reklama