Naše drahé umělkyně. Právě odbyla čtvrtá hodina a my vyhlašujeme konec dnešního uměleckého tématu. Bohužel se nepodařilo všechny příspěvky zveřejnit, ale co se nestihlo dnes, stihne Dana zítra.

Já musím přiznat, že jste mě strašně překvapily svou šikovností. Bylo mi jasné, že tvořivých vás bude dost, ale že až tolik a že dokážete vyrobit až tak krásné věci, to jsem nečekala.

O to bylo horší rozhodování, které dvě z vás vyhrají kosmetický balíček, protože byste si ho zasloužily všechny. Nakonec jsme se rozhodli pro Tetičku25 a pro Markétu. Oběma moc blahopřejeme, dárek dorazí poštou v nejbližších dnech.

Zítra se taky těšte

Soutěžím a kláním však konec není. Zítra si pro vás připravila Dana téma Město versus vesnice.

Kde žijete? Na venkově, nebo ve městě? Jaké to má podle vás klady a zápory? Jste šťastná tam, kde jste, nebo zavistivě pokukujete po tom, co vaše bydliště nenabízí? Může být městský člověk šťastný na venkově a naopak?

Podělte se s námi o své zkušenosti a zážitky ze života na vesnici nebo ve městě a napište. Pošlete nám třeba fotografii místa, kde bydlíte, na známou adresu redakce@zena-in.cz

My vaše příspěvky uveřejníme a nejlepší z nich odměníme pěknými dárky. Máme přichystané dva luxusní krémy Solutions od Avon a stylingový gel na vlasy s feromony got2b. A jako bonus sladká tečka jako překvapení.

Reklama