Podívejte se s námi, jak v letošním roce můžete pomocí zdánlivě prostých materiálů vytvořit nezapomenutelnou sváteční výzdobu. Prozradíme vám, jaké dekorace uchvátili nás a čím potěšit své blízké.  
5bd9a76b99f0bobrazek.jpg
Možná vás překvapí, že slavnostní atmosféry můžete docílit i s obyčejným barevným papírem, stuhou nebo přízí. Co se barev týče, spojením tmavých odstínů, jako černá, šedá nebo antracitová, se zlatou a bronzovou dosáhnete elegantní kombinace ideální pro čas adventu a Vánoc. Stejně tak jednoduché spojení červené a bílé například na veselém adventním kalendáři dokáže překvapit svou jednoduchou krásou.
5bd9a78a3b4d6obrazek.jpg

Kromě barevných kombinací si můžete vyhrát i s použitými detaily. Knoflíky, samolepicí hvězdičky, papírové košíčky na pralinky a dokonce i zvířecí figurky můžete s tipy od Ferrero kreativně využít a vyčarovat překvapivé ozdoby. Ferrero nezapomíná ani na konec roku a nabízí zajímavé vylepšení silvestrovských oslav. A co tomu všemu především nesmí chybět? Samozřejmě pralinky od společnosti Ferrero, které dodají každé originální dekoraci tu pravou sladkou eleganci.

Více informací o pralinkách Ferrero naleznete zde.5bd9a798ebe00obrazek.jpg